ViewSonic XG2431 alınır mı?

Hocam merhaba. Bende Hepsiburada üzerinden ViewSonic XG2431'i almayı düşünüyorum. İnceleme yaptınız mı bilgi verebilir misiniz?

Hepsiburada bir de kendisi sattığı zaman yani satıcısı Hepsiburada olduğu zaman daha da ilgileniyor. 1. üründe geldiği gibi değişim yapıldı ilk 14 gün süresi içerisindeydi. 2. ürün de 2 ay geçtikten sonra servise gitti ve servisin değişim raporu vermesi gerekiyor normalde ancak bir sorun olmadığını söyledi. Ben de Hepsiburada ile tekrar iletişime geçtim ve beni üzmediler, ölü piksel oluşmuştu ve bir sürü sorunum, sıkıntım vardı bu sorun dısında. İade yaptılar 22'si gün içinde aldım 23'ünde elimdeydi tertemiz ürün.

Gündüz bekledim bir gelişme olurda cevap gelir diye. Bugün sipariş vermem gerekiyordu, taksit fırsatım vardı. Hemen sipariş geçtim. Teşekkür ederim.
Çok iyi yapmışsınız. Kusura bakmayın akşamları bakıyorum genelde de o yüzden cevap veremedim.

Hepsiburada bir de kendisi sattığı zaman yani satıcısı Hepsiburada olduğu zaman daha da ilgileniyor. 1. üründe geldiği gibi değişim yapıldı ilk 14 gün süresi içerisindeydi. 2. ürün de 2 ay geçtikten sonra servise gitti ve servisin değişim raporu vermesi gerekiyor normalde ancak bir sorun olmadığını söyledi. Ben de Hepsiburada ile tekrar iletişime geçtim ve beni üzmediler, ölü piksel oluşmuştu ve bir sürü sorunum, sıkıntım vardı bu sorun dısında. İade yaptılar 22'si gün içinde aldım 23'ünde elimdeydi tertemiz ürün.

Çok iyi yapmışsınız. Kusura bakmayın akşamları bakıyorum genelde de o yüzden cevap veremedim.
Yok tabi ki de. Asıl ben teşekkür ederim. Yararlı bir yorum oldu. İçim kuşkulu satın aldım hatta. Şimdi rahatladım.

Yok tabii ki de. Asıl ben teşekkür ederim. Yararlı bir yorum oldu. İçim kuşkulu satın aldım hatta. Şimdi rahatladım.

Şüpheniz olmasın. Ben Hepsiburada sitesini senelerdir kullanıyorum. Hiç üzülmedim daha. Yanlış gelen kalemleri bile bana hediye edip doğrusunu gönderdiler mesela.

Şüpheniz olmasın. Ben Hepsiburada sitesini senelerdir kullanıyorum. Hiç üzülmedim daha. Yanlış gelen kalemleri bile bana hediye edip doğrusunu gönderdiler mesela.

Bahsettiğim köşelerde ghosting oranı değişmesini test edebildin mi?

Bahsettiğim köşelerde ghosting oranı değişmesini test edebildin mi?

Bende ghosting görünmüyor. Turunculuk da gitti yeni ürün geldiğinde artık ekran normal rengini veriyor siyah arka planda. PureXP açmıyorum ben açtığım zaman zaten her yerde ghosting oluyor ayarlara göre. Çok uğraştırıcı hiç uğraşmadım bile. Alacağım en yüksek tepki süresi zaten 0.1ms ona da ihtiyaç yok ürün zaten 0.5ms yani.

Yanlardan bakınca turunculuk dediğin IPS glowing olabilir mi? Çünkü tam karşıdan bakmadığın zaman IPS ekranlar öyle gösterebiliyor. Fotoğraf atar mısın IPS glowing ne durumda şu an sende merak ettim.

Yanlardan bakınca turunculuk dediğin IPS glowing olabilir mi? Çünkü tam karşıdan bakmadığın zaman IPS ekranlar öyle gösterebiliyor. Fotoğraf atar mısın IPS glowing ne durumda şu an sende merak ettim.

Fotoğraf çektiğimde turunculuk görünüyor ışıktan dolayı, görsel yanıltıcı olur şu anda. Ama ilk 2 değişen monitörde aşırı fazlaydı bu turunculuk şu anda yok denecek kadar az, belki yoktur bile. Tüm firmaların paylaştığına göre IPS glow belli bir seviyeye kadar oluyor. Ancak bendeki aşırı fazlaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı