ViewSonic XG2431 UFO testi

Hayır, girmesem ufoteste haberim olmayacak

UFO testi seni yanıltmasın. Panelde sorun olsa her görüntüde aynı sorunu yaşardın.
Bu testi tekrardan yap. Fakat 3'lü ya da tekli UFO olarak. Bu kadar çok UFO açmana gerek yok.
Bir de öyle kontrol et. Çoklu UFO'da görüntü kayıyor olabilir.

Hocam ayrıyeten şunu da ekleyeyim.
UFO testi seni yanıltmasın. Panelde sorun olsa her görüntüde aynı sorunu yaşardın.
Bu testi tekrardan yap. Fakat 3'lü ya da tekli UFO olarak. Bu kadar çok UFO açmana gerek yok.
Bir de öyle kontrol et. Çoklu UFO'da görüntü kayıyor olabilir.
Öyle de denedim hocam. Üst, orta ve alt olarak ayrı ayrı açtım. Üst bölümde kayma devam ediyordu.

Ayrıyeten şunları da ekleyeyim. Az önce yaptım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-03-31 162620.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-31 162620.png
    714,7 KB · Görüntüleme: 64
  • Ekran görüntüsü 2023-03-31 170558.png
    Ekran görüntüsü 2023-03-31 170558.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 66
Hocam ayrıyeten şunu da ekleyeyim.

Öyle de denedim hocam. Üst, orta ve alt olarak ayrı ayrı açtım. Üst bölümde kayma devam ediyordu.

Ayrıyeten şunları da ekleyeyim. Az önce yaptım.

Monitöründe sorun yok dostum. Değerler olması gerektiği gibi.
UFO testi ya internetinde ki dalgalanmadan dolayı kayma yapıyor ya da ekran kartında sorun var. Ekran kartında sorun olsa oyunlarda sorun yaşardın. Kafaya takman için pek neden yok ortada. UFO çünkü sayfa üzerinden çalışıyor. Çok stabil olmayabilir.

Monitöründe sorun yok dostum. Değerler olması gerektiği gibi.
UFO testi ya internetinde ki dalgalanmadan dolayı kayma yapıyor ya da ekran kartında sorun var. Ekran kartında sorun olsa oyunlarda sorun yaşardın. Kafaya takman için pek neden yok ortada. UFO çünkü sayfa üzerinden çalışıyor. Çok stabil olmayabilir.
Tamamdır hocam, bu son attığım vsync olayı ne peki bilgilendirebilir misiniz?

Tamamdır hocam, bu son attığım V-Sync olayı ne peki bilgilendirebilir misiniz?

V-Sync testi adı üstünde. Görüntü yırtılıyor mu diye kontrol ediyor sistem. Aldığın FPS ve Hz'yi eşitliyor. Gördüğün gibi sistemin sağlam. Hz ve FPS eşit gittiği için yırtılma görmemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı