Vikings Ragnar's Sons edit

turkish kowboy

Decapat
Böyle editlerde yeniyim, 2-3 videom var bu tarzda. İlk defa bir videomda Sony'nin sharpen efektini kullandım. Arada bir kaç renk ayarıda yaptım. Önerilerinizi bekliyorum, kendimi nasıl bu tarz videolarda geliştirebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bu tür yaptığım bir edit kanalı vardı, 3 video yayınladım ve bir tanesi 5 milyon izlenmeye ulaştı. Bu işten para kazanmak istiyorsan imkansız ama zevk için yapıyorsan sana önereceğim en büyük şeylerden biri, şarkı ile uyum. Onun dışında bu attığın videoda pek bir şey yok gibi duruyor. "Dean Winchester-Serial Killer" yazarsan bahsettiğim tiplerdeki editleri görürsün, bunun dışında, bu attığın gibi sakin bir video yapmak istiyorsan da kesinlikle konuşmaları ön plana çıkar. Bunlar dışında genel bir tavsiyem de gerçekten Sony Vegas'da çok iyi değilsen, her şeyi biliyorum demiyorsan direkt Premiere Pro geç. Ben de yıllarca Sony Vegas kullandım fakat Premiere Pro'daki özellikleri, rahatlığı asla bulamıyorsun, istemediğin kadar sınırsız içerik var, her şeyi otomatik yapabiliyorsun vs.

Geri
Yukarı