Viper Mini fare çok hızlı hareket ediyor

TetikLive

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımı yeniden başlattığımda mouse aşırı hızlı hareket etmeye başladı. 800 DPI ayarında 1600 DPI ayarında gibi ve Mouse'i yavaş ve kısa hareket ettiğimde hızlı, hızlı ve uzun hareket ettirdiğimde ise yavaş hareket ediyor. Birnevi fare ivmesi ayarı tersine dönmüş. Sorun Windows'un fare ayarlarıyla ilgili değil her şeyi denedim bir işe yaramadı. Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Mouse: Razer Viper Mini.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Synapse uygulamasından ayarlayın ve uygulamayı sürekli açık tutun. Uygulama kapalıysa ve mouse'da dahili profil hafızası yoksa mouse fabrika ayarındaki DPI'da çalışır.

Snynapse uygulaması yüklü mü?
Evet, yüklü. Farklı mouse ile denediğim de gene aynı sorunla karşılaşıyorum.

Razer Synapse uygulamasından ayarlayın ve uygulamayı sürekli açık tutun. Uygulama kapalıysa ve mouse'da dahili profil hafızası yoksa mouse fabrika ayarındaki DPI'da çalışır.
Synapse ile ilgili değil eminim windows ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Farklı mouse ile denedim gene aynı sorun vardı.

Hayır, güncelleme yapmadım. Akşam güncelleme yapacağım. Sadece githubda/sarnaxlii kullanıcısından bulduğum birkaç Windows booster Regedit ayarları kullandım fakat bunlarla ilgili değildir diye düşünüyorum.

Sistemin optimizasyonunu bozan bir şey olduğunu düşünüyorum. Bu belki bir program, bir dosya, bir virüs, bir güncelleme vs olabilir. Kullandığın fareyi başka sisteme takınca normal çalışıyor veya normal çalışan bir fare yine senin sistemde bozuluyorsa optimizasyondur.
Belki anakartta başka port varsa takabileceğin port değiştir dene.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı