Viper V3 Hyperspeed'te AA pil yerine AAA kullanılır mı?

roser137

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Boş ağırlığı güzel gibi 59g diyor resmi sitesinde ama AA pil takınca bayağı artacak.

Bunun yerine alüminyum folyo ile AAA pil ile kullansak olur mu? Rtings'te önermişler:

While the V3 HyperSpeed uses a single AA battery for power. You can make the V3 significantly lighter if you use an AAA lithium battery with an adapter or ball of aluminum foil, which is how we achieved our lowest weight figure.

Şöyle bir video buldum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mantıklı olur mu? Folyo herhalde çok bir ağırlık eklemez :D

Gaming gecesinde indirime girmiş onun için düşünüyorum:

Screenshot 2024-03-02 at 00.13.12.png

RTINGS'te de ayni sekilde aluminyum ile kullanilabilecegi bilgisi belirtilmis.

Bahsedilen olayı yaptığında pil yerinden çıkıp kopma sorunları yaşamaz mısın? Sonuçta fare sürekli hareket ediyor. Bence önce AA pil ile bir dene, ağır gelirse o zaman bu ilginç çözümü denersin.

RTINGS'te de ayni sekilde aluminyum ile kullanilabilecegi bilgisi belirtilmis.
AAA ve AA pillerin voltajları aynı arasında sadece boyut ve kapasite farkı var.

Yani AA yuvaya AAA takabilirsen sorunsuz çalışacaktır.
Bahsedilen olayı yaptığında pil yerinden çıkıp kopma sorunları yaşamaz mısın? Sonuçta fare sürekli hareket ediyor. Bence önce AA pil ile bir dene, ağır gelirse o zaman bu ilginç çözümü denersin.

Sizce bu şekilde kullanım mantıklı mı yoksa bu fiyat bandında başka mouse mu bakılmalı?

Sizce bu şekilde kullanım mantıklı mı yoksa bu fiyat bandında başka mouse mu bakılmalı?
AA yerine AAA kullanacak kadar agirlik hesabi yapiyorsan V3 HyperSpeed dogru secim olmayabilir.

AA yerine AAA kullanacak kadar agirlik hesabi yapiyorsan V3 HyperSpeed dogru secim olmayabilir.
Aynen bunu diyecektim, simetrik olması gerekmiyorsa buna bakılabilir bildiğim kadarıyla tek farkı kablolu olması.
@ikseroo

Aynen bunu diyecektim, simetrik olması gerekmiyorsa buna bakılabilir bildiğim kadarıyla tek farkı kablolu olması.
@ikseroo
Yok hocam. Bunda Kailh GM4.0 mekanik switch var, DeathAdder V3'te ise 90M Razer Gen3 optik switch var. Kalite olarak DeathAdder'daki switch bariz ustun. Sensor olarak aynilar. Agirlik ve kablo gibi detaylar oznel oldugu icin cok bir sey diyemem onlara.

Yeni konular

Geri
Yukarı