VirtualBox Can't Find Hatası

Makaleler
2
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba. Hackintosh kurmak istiyorum. Bunun için bir sanal makınede Mac OS C için bootable bir USB oluşturacağım. Fakat oluşturmak istediğimde virtualbox 'a girip bütün ayarları yapıyorum (Kurmak istediğim iAtkos ml_2 ). Bir tuşa basın kısmı geliyor tuşa basıyorum . Direk "Can't Find" hatası geliyor. 3 yıldır bu Hackintosh u kurmaya çalışıyorum lütfen yardım edin.

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Son düzenleyen: Moderatör:
iATKOS ML2 yi transmac ile dvd yazdırabilirsiniz. Usb şart değil. Donanımınız Mac için uygunsa size yardım etmek isterim.

Boot dosyasını cd ye yazdırdınız mı?

- - - Güncellendi - - -

Sistemine Mac kurana kadar sana yardım ederim.

Teşekkür ederim. Virtual box a kurmuştum dün. Şimdiki sıkıntım recep bey in bir videosunu izlemistim. O videoda usb yi mac os x genisletilmis (gunluklu adinda usb mizi formatliyorduk. Tamam o adim da tamam formatladim. Ama formatladigim flashi virtual box a taktigimda you need restart your computer. Hold down....... gibisinden devam eden bjr uyarı geliyor. Lütfen çözümunu soyler misiniz ? Kusura bakmayın 1 gun ceza almisim cevap yazamadim

Recep bey,
Gelen uyari talatimac adli bir kullanicinin imzası. Bir de uyariyi sorack olursanız bir rehberde izledim bootable usb yapmak icin virtual box a sanal mac kurup usb yi mac osx genişletilmiş (gunluklu) formatinda bicimlendiyorduk. İşte sıkıntı burada ben bicimlendirdikten sonra virtual box a taktigimda talatimac kullanicisinin imzasindaki uyari geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı