VirtualBox macOS güncel ISO

kutkusencn

Decapat
Yer
Muğla Datça
Daha fazla  
Merhabalar. VirtualBox'a macOS kurmak istiyorum ama ISO dosyam bulunmamakta ve Mac hakkında fazla bir şey bilmiyorum. Nasıl bir macOS kullanabilirim? ISO dosyasını nerede bulurum söylerseniz beni çok mutlu etmiş olursunuz.

Buna bakın. Güncel derken Big Sur'u kastetmiyorsunuz umarım.
Hocam tabi Recep Baltaş hocam benden daha iyi bilir ama kendisi ve Kemal Alkan hocam MacOS ISO dosyaları yayınladı. Apple ISO imajlarının dağıtımını yasakladığından sıkıntı olmaz mı?Sonuçta bu da korsana girmez mi?
Girmezse ben de indirmek istiyorum da :) Cidden niyetim art değil, sadece legal olmayınca vicdan azabı çekiyorum da hak yedim diye 😊

Hocam tabi Recep Baltaş hocam benden daha iyi bilir ama kendisi ve Kemal Alkan hocam MacOS ISO dosyaları yayınladı. Apple ISO imajlarının dağıtımını yasakladığından sıkıntı olmaz mı?Sonuçta bu da korsana girmez mi?
Girmezse ben de indirmek istiyorum da :) Cidden niyetim art değil, sadece legal olmayınca vicdan azabı çekiyorum da hak yedim diye 😊
Yasal diye biliyorum. Apple, OS X Mavericks itibariyle MacOS sürümleri ücretsiz kullanıcılara dağıtımına izin verdi. Şahsen bu da yasal olmasının bir gerekçesi.

Yasal diye biliyorum. Apple, OS X Mavericks itibariyle MacOS sürümleri ücretsiz kullanıcılara dağıtımına izin verdi. Şahsen bu da yasal olmasının bir gerekçesi.
O zaman durmak yok :)
1619593677342.png

Hocam ben Virtualbox kullanacağım ama bunları nereye yazacağım ?

O zaman durmak yok :)

Eki Görüntüle 996007
Hocam ben Virtualbox kullanacağım ama bunları nereye yazacağım ?
Öncelikle sanal makinede MacOS makinesini oluştur. Sonra sanal makine dosyalarının içinde kurduğun MacOS makinesini bul. '.vmx' olan dosyayı Metin Belgesi'yle aç. Bunları satırın en başına ekle.

Yeni konular

Geri
Yukarı