VirtualBox macOS için extension pack kurulmuyor

Yer
Çorum
Daha fazla  
Arkadaşlar extension pack kuramadım e_fail hatası verdi.
Onsuz olur diye Big Sur kurmaya çalıştım siyah ekranda kaldı.
Şimdi Catalina kuracağım. Extension pack olmazsa ne eksik kalır?
Çalışır mı?
Big Sur için 8 GB'a yakın RAM, 3 çekirdek vermiştim. Ekran kartı 128 MB idi.

Arkadaşlar extension pack kuramadım e_fail hatası verdi.
Onsuz olur diye Big Sur kurmaya çalıştım siyah ekranda kaldı.
Şimdi Catalina kuracağım. Extension pack olmazsa ne eksik kalır?
Çalışır mı?
Big Sur için 8 GB'a yakın RAM, 3 çekirdek vermiştim. Ekran kartı 128 MB idi.
Hocam dünkü kişisiniz siz galiba.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buna bakın hocam.
Veya illaha VirtualBox kullanacaksanız buna bakın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Extension Pack olmadan kurulum yapılıyor.
Adamın yaptıklarını yapın.

Hocam dünkü kişisiniz siz galiba.
Buna bakın hocam.
Evet VMware kullanamadım sorun çıktı. VirtualBox kurulumu yapmak zorunda kaldım hocam.
Ayrıca size Windows 10'u sormuştum konu kapandı sanırım. Bir anda kayboldu konu.

Daha iyi performans için VMWare öneririm.
Evet VMware kullanamadım sorun çıktı. VirtualBox kurulumu yapmak zorunda kaldım hocam.
Ayrıca size Windows 10'u sormuştum konu kapandı sanırım. Bir anda kayboldu konu.
Buna bakın o zaman hocam :D
Extension Pack gerekmiyor.

Tamam hocam. En son attığım videoya bakın.
Bu VirtualBox için. Extension Pack'siz.

Daha iyi performans için VMware öneririm.

Buna bakın o zaman hocam :D
extension pack gerekmiyor.

Sağ olun hocam. Başıma bu sefer de paket düşmesi çıktı. Bilgisayarı bıraktım kabloya bağlayıp modemin yanına 347 MB inmiş. İnternet düzelince başka gün yapacağım artık. Win 8.1 için Mac teması var mıdır? Öyle bir şeyler görmüştüm internette. Biliyorsanız link bırakabilir misiniz?
Bilen başka biri varsa tema için link bırakabilirler mi? İyi günler.

Sağ olun hocam. Başıma bu sefer de paket düşmesi çıktı. Bilgisayarı bıraktım kabloya bağlayıp modemin yanına 347 MB inmiş. İnternet düzelince başka gün yapacağım artık. Win 8.1 için Mac teması var mıdır? Öyle bir şeyler görmüştüm internette. Biliyorsanız link bırakabilir misiniz?
Bilen başka biri varsa tema için link bırakabilirler mi? İyi günler.

Sağ olun. Kusura bakmayın ama çözünürlükler kısmında tam ekran yok da, CMD'den falan ayarlayabilir miyiz? 8.1 kare olarak gözüküyor da.

1617189715179.png

Sağ olun. Kusura bakmayın ama çözünürlükler kısmında tam ekran yok da, CMD'den falan ayarlayabilir miyiz? 8.1 kare olarak gözüküyor da.

Eki Görüntüle 950424
Buradan VirtualBox Guest Additions yükleyin. Sanal makineniz 64 Bit'se sonunda x86 yazmayanı açın. 32 Bit'se sonunda x86 yazanı açın.
Yükledikten sonra sanal makineyi yeniden başlatın. Ve bana söyleyin.

Geri
Yukarı