VirtualBox üzerindeki sanal makinenin ana makine ile bağlantısı nasıl kesilir?

Arkadaşlar merhaba. Sanal makinede zararlı olabilecek dosyaları açmak için Windows 10 kullanacağım. Ana makineye dosya ağ tüm etkinlik erişimini nasıl kesebilirim? Ana makineye bulaşması gerekiyor ayarları bilen yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Makine ayarlarına girin ve şunları yapın:
  • Ağ kısmına gelin ve Ağ bağdaştırıcısını takılmadı olarak işaretleyin veya en baştaki tiki kaldırın.
  • Makineyi başlattıktan sonra "Paylaşılan pano" ve "Sürükle ve bırak" seçeneklerini kapatın.

Sanal makine ile ana bilgisayarın bağlantısı zaten yoktur.
Nasıl yok hocam zaten sanal makinede bilgisayarın diskine kurulmuyor mu? Ben sanal makineye kurulu olan OS den dosyaları izole etmek istiyorum makineden.
Makine ayarlarına girin ve şunları yapın:
  • Ağ kısmına gelin ve Ağ bağdaştırıcısını takılmadı olarak işaretleyin veya en baştaki tiki kaldırın.
  • Makineyi başlattıktan sonra "Paylaşılan pano" ve "Sürükle ve bırak" seçeneklerini kapatın.
Bu Ayarlar yeterli olur mu?

Nasıl yok hocam zaten sanal makinede bilgisayarın diskine kurulmuyor mu? Ben sanal makineye kurulu olan OS den dosyaları izole etmek istiyorum makineden.

Bu Ayarlar yeterli olur mu?
Disk sanal bir disk olarak kuruluyor. Yani dosyalar direkt olarak bilgisayara kurulmuyor. Yeterli olur mu bilmem. Temel ayarlar bunlar. Ana makine ile olan iletişimin çoğunu kesiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı