Virtualbox USB'de Wi-Fi yok

arif0

Decapat
Daha fazla  
Laptop kullanıyorum. USB kısmında Wi-Fi yok buyüzden Wi-Fi kullanamıyorum makinelerde ne yapmam lazım?

Ekran Görüntüsü (46).png

İnternet sıkıntısı mı çekiyorsunuz sanal makinede? Google Chrome gibi bir tarayıcı kurup arama yapmayı deneyin.

İnternet sıkıntısı yok internete Wi-Fi ile bağlıyım sanalmakinede LAN olarak gözüküyor onu da Wi-Fi yapmak istiyorum yani sanal makineden Wi-Fi ile bağlanmak istiyorum :D

İnternet sıkıntısı yok internete Wi-Fi ile bağlıyım sanalmakinede LAN olarak gözüküyor onu da Wi-Fi yapmak istiyorum yani sanal makineden Wi-Fi ile bağlanmak istiyorum :D

Hocam, sanal makine Wi-Fi bağlama olayını bilmiyorum da eğer bir şekilde bağlarsanız ana makinedeki ağ bağdaştırıcınız çalışmayabilir. Bu riske girmeyin bence.

Hocam, sanal makine Wi-Fi bağlama olayını bilmiyorum da eğer bir şekilde bağlarsanız ana makinedeki ağ bağdaştırıcınız çalışmayabilir. Bu riske girmeyin bence.

Çakışacağını sanmıyorum vbox kendi internet Driver'ı ile kuruluyor (yani sanki ikinci Ethernet kartı varmıs gibi düşün) ve zaaten öyle olsaydı LAN da çalışmazdı çakışırdı ana makine ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı