Virtualbox Windows 10'da kasma

VMware'den memnun musun? VirtualBox kullanıyorum. i7 5. nesil işlemci 16 GB RAM. Vm'e 4 GB RAM ve 2 CPU Core veriyorum ama ana makinem inanılmaz enerji harcıyor, fanlar cosuyor. Bir defa da reset attı.

Dediğim gibi VirtualBox ile kıyaslayınca VMware nasıl? Memnunsan ben de geçmeyi düşünüyorum.

VMware workstation Pro sürümünü kullanılıyorum. Normal makinemden çok sanal makine kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım, optimizasyon gayet güzel ve Pro versiyonunun özellikleri daha fazla hem Virtual Box'a hem de VMware'ın normal sürümüne göre. Şiddetle tavsiye ederim.

VMware workstation Pro sürümünü kullanılıyorum. Normal makinemden çok sanal makine kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım, optimizasyon gayet güzel ve Pro versiyonunun özellikleri daha fazla hem Virtual Box'a hem de VMware'ın normal sürümüne göre. Şiddetle tavsiye ederim.
Ben de VMware kullanmaya başladım. Pro 14 kullanıyorum. Güç ayarlarından, cpu tüketim kısıtlaması getirince bi nebze de olsa rahatladı Laptop.

Sen hangi versiyonu kullanıyorsun?

CD kalıbını yerleştirip Setup'ı kurmayı deneyin reboot etmenizi isteyecek, yeniden başlattığınızda sorun çözülmüş olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı