VirtualBox'ta Windows 8.1 kurarken "Your PC needs to be reparied error code: 0xc0000260" hatası

KaanKalay2121

Centipat
Daha fazla  
Şimdi ben VirtualBox'ta Windows 8.1 kurmaya çalışıyordum(aynı hata Windows 10 kurarken de geliyordu) ve ilk başta şunu dedi.

VT-x/AMD-V donanım sanallaştırma sisteminizde kullanılabilir değil. Belli misafirler (örneğin. OS/2 ve qnX) bu özelliği gerektirir ve bunsuz önyükleme başarısız olacaktır.
Bende devama tıkladım sonra Windows logosu geldi ve dedi ki

Your PC needs to be reparied error code: 0xc0000260 dedi ve ben bir türlü Windows8.1 ve 10 kurmadım Windows 7 kurmaya çalıştım oldu.

Not: Bilgisayarım vt(sanallaştırma)desteklemiyor ondan dolayı hem eski sürüm VirtualBox kullanıyorumn hem de 32 Bit kurmaya çalışıyor.

İşlemci: Intel Core Duo 2 P7450 2.13GHz

Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlar - Sistem - İşlemci'den PAE/NX kutusunu açıp dener misiniz?
Şimdi ben VirtualBox'ta Windows 8.1 kurmaya çalışıyordum(aynı hata Windows 10 kurarken de geliyordu) ve ilk başta şunu dedi.

VT-x/AMD-V donanım sanallaştırma sisteminizde kullanılabilir değil. Belli misafirler (örneğin. OS/2 ve qnX) bu özelliği gerektirir ve bunsuz önyükleme başarısız olacaktır.
Bende devama tıkladım sonra Windows logosu geldi ve dedi ki

Your PC needs to be reparied error code: 0xc0000260 dedi ve ben bir türlü Windows8.1 ve 10 kurmadım Windows 7 kurmaya çalıştım oldu.

Not: Bilgisayarım vt(sanallaştırma)desteklemiyor ondan dolayı hem eski sürüm VirtualBox kullanıyorumn hem de 32 Bit kurmaya çalışıyor.

İşlemci: Intel Core Duo 2 P7450 2.13GHz

Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı