Virtualization açılmıyor

byblue01

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba virtualization VT açılmıyor BIOS'tan enabled yaptığım halde, Windows10 PRO-64 Bit.
Nasıl çözebilirim bu sorunu?

zzdd.jpg

F10 sonuç vermedi aynı. Toshiba A350 22z
demek istediğim BIOS kısmında virtualization "enable" "save changes" sonra "save changes and exit" olmazsa sondaki şeyi F10 ile değiştirip dene
demek istediğim BIOS kısmında virtualization "enable" "save changes" sonra "save changes and exit" olmazsa sondaki şeyi F10 ile değiştirip dene
dostum Windows 7'ye geri dönmeni öneririm çünkü vereceğim chipset sürücüsü en yüksek Windows 7 yada Windows Vista uyumlu

dostum Windows 7'ye geri dönmeni öneririm çünkü vereceğim chipset sürücüsü en yüksek Windows 7 yada Windows Vista uyumlu (not:sürücüsünü kendi sitesinden vereceğim(toshiba sitesinden)

Son düzenleme:

dostum Windows 7'ye geri dönmeni öneririm çünkü vereceğim chipset sürücüsü en yüksek Windows 7 yada Windows Vista uyumlu

gggg.jpg
durum bu şuanda bence gayet iyi. Fakat VT olayı düzelmedi????

deneyebileceğimiz bilgisayarın BIOS piline ulaşabilir misiniz ? pili çıkarıp 10 saniye bekleyip yine takın BIOS'un sıfırlanması gerek ama eğer teknik bilginiz yoksa hiç kalkışmayın

bios güncellemede kabul etmedi vista 32-64 ve win 10 -64 bit olarak denedim hiçbirini kabul etmedi
BIOS şifreli mi ? yani bir şifre girip sonra mı giriliyor ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı