Virüs bulaşan bilgisayara format atmadan önce bazı dosyalar yedeklenebilir mi?

FDR

Centipat
Bilgisayarıma virüs bulaştı ve formattan sonra yüksek boyutlu dosyalarımı tekrar indirmek istemiyorum. Bu dosyaları güvenli bir yere yedekleyebilir miyim?

Bilgisayarıma virüs bulaştı ve formattan sonra yüksek boyutlu dosyalarımı tekrar indirmek istemiyorum. Bu dosyaları güvenli bir yere yedekleyebilir miyim?

Hocam Güvenli modda açıp ekstra bir HDD veya Flash Diske yedekleyebilirsiniz diye düşünüyorum. Bence sıkıntı çıkarmaz

Antivirüsle uğraşacağıma 1 saatte format atarım hocam.

Peki, size bol şans o zaman. 1 saat format için fazla uzun bir süre yalnız. Dosyaları da arkadaşın dediği gibi güvenli mod ile alabiliyorsanız almaya çalışın. Olmazsa sadece alacağınız dosyalara tarama yapar temizse alırsınız artık.

Peki, size bol şans o zaman. 1 saat format için fazla uzun bir süre yalnız. Dosyaları da arkadaşın dediği gibi güvenli mod ile alabiliyorsanız almaya çalışın. Olmazsa sadece alacağınız dosyalara tarama yapar temizse alırsınız artık.
O 1 saate sürücülerin ve güncellemelerin indirilmesi, temel aplikasyonların kurulması da dahil yalnız hocam. Ayrıca antivirüse güvenip normal kullanıma devam ettiğinizde başınıza ne geleceğini bilemezsiniz. Virüs ya gitmediyse?

Geri
Yukarı