Virüs olabilecek bir şey indirip onaylanmamış CRDOWLAND'dan virüs yenir mi?

Winnkan

Centipat
Daha fazla  
Selam,

Mesela virüs olan ya da olmayan bir şey indirdiniz fakat Google Edge'de virüslü olarak gösteriyor ve sakla ya da sil seçeneği veriyor. Sil yapmadan önce dosya Gezginin'de bu Onaylanmamış CRDOWLAND diyor ve sil yaptıktan sonra Dosya Gezgini'nden siliniyor.

Benim sorum bu virüslü olsaydı Google Edge'de sil dememe rağmen virüs yer miydim?

Selam,

Mesela virüs olan ya da olmayan bir şey indirdiniz fakat Google Edge'de virüslü olarak gösteriyor ve sakla ya da sil seçeneği veriyor. Sil yapmadan önce dosya Gezginin'de bu Onaylanmamış CRDOWLAND diyor ve sil yaptıktan sonra Dosya Gezgini'nden siliniyor.

Benim sorum bu virüslü olsaydı Google Edge'de sil dememe rağmen virüs yer miydim?
Puhaha, tabii ki de hayır. 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam,

Hayır, şayet bu bir exe uzantılı dosyaysa açmadığınız sürece bir problem olmaz.

Mesela ZIP dosyası var açmadınız, virüs bulaşır mı bulaşmaz.
Alakası yok.

Onaylanmamış bir dosya zaten açılmaz fakat sonuçta indirmiş ve bilgisayarında olduğu için virüslü bir dosya ise virüs kaparmısın kapmazmısın sorum buydu.

Hayır, şayet bu bir exe uzantılı dosyaysa açmadığınız sürece bir problem olmaz.
Dosya zaten exe uzantılı fakat onaylanmamış bir dosya'yı zaten çalıştıramazsın. (En azından benimki çalıştırılmıyor)

Puhaha, tabii ki de hayır. 😀
Eyvallah.

Alakası yok.

Onaylanmamış bir dosya zaten açılmaz fakat sonuçta indirmiş ve bilgisayarında olduğu için virüslü bir dosya ise virüs kaparmısın kapmazmısın sorum buydu.

Dosya zaten exe uzantılı fakat onaylanmamış bir dosya'yı zaten çalıştıramazsın.

Eyvallah.
Ben onaylanmamış dosyayı çalıştırabileceğini söylemedim. İndirmeye çalıştığın bir exe dosyasıysa ve içerisinde bir zararlı barındırıyorsa indirsen bile bir şey olmaz çalıştırmadıktan sonra. Bunu söyledim. Çok bilgiliyseniz neden soruyorsunuz ki? :D

Ben onaylanmamış dosyayı çalıştırabileceğini söylemedim. İndirmeye çalıştığın bir exe dosyasıysa ve içerisinde bir zararlı barındırıyorsa indirsen bile bir şey olmaz çalıştırmadıktan sonra. Bunu söyledim. Çok bilgiliyseniz neden soruyorsunuz ki? :D
Cidden, onaylanmamış dosyalarda çalıştırabilir birkaç yöntemle zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam bende dedim ki, benimki çalıştırılmıyor. Eğer çalıştırılabiliyorsa anlat duymak isterim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı