Virüs olma ihtimali nedir?

Ben de aynı konudan muzdariptim. Sırf bunun yüzünden İngilizce çalışıyordum. İngilizce seviyem kötü değildi hiçbir zaman ama yama kurmak istemediğim için ingilizcemi geliştirerek bu konunun üstesinden gelmiştim. Ama tavsiyem yama kurmanızdır, bir şey olacağını sanmıyorum. Ben de artık yama kullanmaya başladım zaten şu anlık bir zarar görmedim (tek püf nokta: Bilindik sitelerden indirme). İndirdiğiniz siteyi bilmiyorum ama, ilk defa gördüm.

Evet bende İngilizce oynamaya çalıştım ama hikaye yönünden pek haz alamadığım için indirdim. Eskiden bilgisayarıma virüs girdiği için artık dikkat etmeye çalışıyorum. Bayağı takıntı oldu artık indirdiğim her şeyden şüphe duymaya başladım.

Virüs olmadığı halde uyarı vermesi.
Teşekkür ederim.

Trojan şeklinde uyarı vermiş, genellikle trojanın sahibi senin bilgisayarını gerçeğe yakın site trafiği oluşturmak için senin adına tıklama, dosya indirme, video izleme, reklam izleme gibi şeyler için kullanır. senin hissedeceğin bir zararı muhtemelen olmaz ve genellikle de sadece basit website tıklamaları yaparak internet trafiğinde de çok yüksek veri aktarımına neden olmaz. ancak bu attığın grafik yalancı pozitif gibi duruyor. bundan dolayı neredeyse tamamen güvenebilirsin bu dosyaya ancak resmi uygulama mağazalarında bile virüslü oyun ve uygulamaların bulunabildiğini göz önüne almakta fayda var.

Trojan şeklinde uyarı vermiş, genellikle trojanın sahibi senin bilgisayarını gerçeğe yakın site trafiği oluşturmak için senin adına tıklama, dosya indirme, video izleme, reklam izleme gibi şeyler için kullanır. senin hissedeceğin bir zararı muhtemelen olmaz ve genellikle de sadece basit website tıklamaları yaparak internet trafiğinde de çok yüksek veri aktarımına neden olmaz. ancak bu attığın grafik yalancı pozitif gibi duruyor. bundan dolayı neredeyse tamamen güvenebilirsin bu dosyaya ancak resmi uygulama mağazalarında bile virüslü oyun ve uygulamaların bulunabildiğini göz önüne almakta fayda var.
Eskiden pek takmazdım bu virüs konularına bu aralar böyle oldu. Dikkat etmekte fayda var gibi.

Geri
Yukarı