Virüs Programı Önerileri

SkyLinee

Hectopat
Virus programlarının bazılarını deneme sürümleri ile kullandım. Key sorunu olmayan otomatik güncelleyip Key istemeyen yada kolayca bulunacak key'i olan bir virüs programı önerir misiniz?
Kullandığım Virüs programları; Kespersky

Önerilerinizi bekliyorum..

@THE_MILLER @Muhsin Bayram

Genelde bahsettiğim gibi deneme süreci olan (30 Günlük ) kullanımları tercih ediyorum Lisanslı olanlar ücret talep ettiği için kullanmak istemiyorum.Full key'li olan program mevcut mu? Yada otomatik lisans güncelleme programı mevcut mu?
@Furkan Yenen @THE_MILLER ( Önerdiğiniz programları deneyeceğim. Bu programlar Lisans ücreti talep ediyor mu? )

Son düzenleme:
Genelde bahsettiğim gibi deneme süreci olan (30 Günlük ) kullanımları tercih ediyorum Lisanslı olanlar ücret talep ettiği için kullanmak istemiyorum.Full key'li olan program mevcut mu? Yada otomatik lisans güncelleme programı mevcut mu?
@Furkan Yenen @THE_MILLER ( Önerdiğiniz programları deneyeceğim. Bu programlar Lisans ücreti talep ediyor mu? )
AVG Free, 360 TS ve Baidu herhangi bir ücret ödenmeden kullanabilen programlardan. İllegal yazılım kullanımına karşı olduğumdan dolayı eğer ücretli bir yazılım kullanacaksanız, onu satın almanızı tavsiye ederim (deneme sürümleri hariç).
Ayrıca ben de sana 360 TS'yi tavsiye ediyorum.

Malwarebytes kullandım ve memnun kaldım zaten kendi pc'imde virüs programı bulundurmam ayda 1 Malwarebytes indiririm taratırım sonra silerim.

Bedava olarak Avast Free Antivirüs 2015 veya 360 Total Security önerebilirim.

@Ertugrrul Malwarebytes arkaplanda çalışmaz yani sisteme yük bindirmez sen ne zaman açarsan o zaman çalışır kapattığın zaman kapanır yani arkaplanda çalışmaz yalnızca taramak için kullanabilirsin gerçek zamanlı koruma yapmasını istiyorsan ücretli sürümünü satın almalısın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı