Virüs programı önerisi şirket için

Merhabalar,

Yaklaşık 50-100 arası bir kullanıcıya sahip bir şirket için önerebileceğiniz sistemleri pek yormayacak.
Yönetilebilir başırısını kanıtlamış bir virüs koruma programı önerilerinizi soracaktım.

Şu anda trendmicro kullanmaktayım. Fakat mail tarafında bir sıkıntı yaşatmakta ve destek tarafı çok zayıf yardımcı olamıyorlar 2 haftadır bu sıkıntı ile uğraşıyorum.

ClamWin.

Merhabalar,

Yaklaşık 50-100 arası bir kullanıcıya sahip bir şirket için önerebileceğiniz sistemleri pek yormayacak.
Yönetilebilir başırısını kanıtlamış bir virüs koruma programı önerilerinizi soracaktım.

Şu anda trendmicro kullanmaktayım. Fakat mail tarafında bir sıkıntı yaşatmakta ve destek tarafı çok zayıf yardımcı olamıyorlar 2 haftadır bu sıkıntı ile uğraşıyorum.

Mail tarafında ne gibi sıkıntı var? Bir çok firmada Server tabanlı ya da Web panel tabanlı Trend Micro Worry Business kullanıyorum ben. Seviyor muyum? Hiç sevmiyorum ancak e-mail ile ilgili bugüne kadar hiç bir problem yaşatmadı. E-mail hizmetiniz ve sorun hakkında biraz bilgi verirseniz faydalandırıcı olur ayrıca bir fikrim varsa paylaşırım. Geçmişte Symantec kullanıyorduk ondan da çok memnun değilim zaten çoğu kullanıcı bireysel tarafta da memnun değil. Eset Endpoint hiç denemedim ama araştırın bence Eset'ten ya da bir danışmanınız varsa direk bilgi alabilirsiniz.

Geri
Yukarı