Virüs Programları Yüklenirken "imzası bozuk veya geçersiz" sorunu

eshabilaykc

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yardım edin, benim bilgisayarıma hiçbir şekilde virüs programları yüklenmiyor, şu hatayı veriyor;

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
ESET kullanmanızı önermem ama bazı zararlı yazılımlar bu tür sorunlara neden olabiliyor. Bitdefender Rescue Disk ile taratın bence eğer zararlı yazılımdan kuşkulanıyorsanız.

İbrahim'in dediği gibi IDM ile imzamdan KIS 207 indirip yükleyin. Yüklerken bir hata alırsanız paylaşın. Eğer yine de indirmede sorun yaşarsanız HDTUNE error scan testi ve MEMTEST yapıp sonucu paylaşın.

İbrahim'in dediği gibi IDM ile imzamdan KIS 207 indirip yükleyin. Yüklerken bir hata alırsanız paylaşın. Eğer yine de indirmede sorun yaşarsanız HDTUNE error scan testi ve MEMTEST yapıp sonucu paylaşın.
IDM ile denedim indi ama kullanıcı denetimi hatası diyordu yönetici kullanıcı tarafından engellendi yazıyor bunu sadece virüs programlarında yapıyor Skype ile konuşarak sorunu düzetmeye çalışsak Skype adresim eshabil aykaç c ile mavi renk bir montlu fotoğraf var lütfen yardımcı olun

Son düzenleme:
Bu arada Bitdefender Rescue Disk'in sözleşmesini kabul etmeden önce Wi-Fi ağına bağlan, sonra sözleşmeyi kabul et. Çünkü sözleşmeyi kabul ettikten hemen sonra veritabanını güncellemeye başlayacak.

Bu arada Bitdefender Rescue Disk'in sözleşmesini kabul etmeden önce Wi-Fi ağına bağlan, sonra sözleşmeyi kabul et. Çünkü sözleşmeyi kabul ettikten hemen sonra veritabanını güncellemeye başlayacak.
tamam kardeşim çok teşekkür ederim söylediklerinizi denemeye başlıyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı