Virüs sebebiyle internetin yavaşlaması?

balikeat

Megapat
100 Mbps Türk Telekom internet aboneliğim var. Önce ki günlerde 92-93MBPS alırken şu günlerde 35-40 aralığında geziyor. Aylık 165 lira ödeme yaptıktan sonra gerçekten çok can sıkıcı bir durum haline geliyor. Açıkçası müşteri hizmetlerini aramanın çok işe yaracağını düşünmüyorum şikayetvar.com hız düşüşü şikayetleriyle dolmuş taşmış.
Dünya genelinde virüsten dolayı eve kapanan insanlar sebebiyle internetin tüm dünyada yavaşladığını okumuştum ne kadar doğru? Sizde durum ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeteri kadar güçlü altyapı olmaması ve insanların hunharca interneti kullanmasından dolayı gayet normal. En azından kesinti olmaması iyi bir şey, yine de verdiğiniz para fazla hocam :( Sorununuzun düzeleceğini sanmıyorum.

Son düzenleme:
bende türknet kullanıyorum cidden bir yavaşlama var ancak 35mbps aldığım hız düşmüyor ancak sayfalar çok bekletiyor vs.

Yeteri kadar güçlü altyapı olmaması ve insanlarım hunharca interneti kullanmasından dolayı gayet normal. En azından kesinti olmaması iyi bir şey, yine de verdiğiniz para fazla hocam :( Sorununuzun düzeleceğini sanmıyorum.
Evet fazla olduğunun farkındayım ancak yaşadığım binayı Türk Telekom tekelleştirmiş ve diğer internet sağlayıcılarına port vermediği için sadece Türk Telekom'dan hizmet alabiliyorum😢

Türk Telekom CEO'su yüce alt yapı sorumlusu internet kullanımını azaltın çok yükleme var dedi. Ve bir vatandaş olarak diyorum ki PARASINI BEN ÖDÜYORUM. Onlar da hızı yavaşlattı, bende oturup izledim. 😂

Kablonet kullanıyorum ve az para ödüyorum. İnternetim gerçekten çok hızlı. Başka birine verirsem belki normal diyebilir ama mesela Lol oynuyorum 20 ping alıyorum, indirme yapıyorum hızlıca indiriyor. Kablonet gerçekten güzel firma.

100 Mbps Türk Telekom internet aboneliğim var. Önce ki günlerde 92-93MBPS alırken şu günlerde 35-40 aralığında geziyor. Aylık 165 lira ödeme yaptıktan sonra gerçekten çok can sıkıcı bir durum haline geliyor. Açıkçası müşteri hizmetlerini aramanın çok işe yaracağını düşünmüyorum şikayetvar.com hız düşüşü şikayetleriyle dolmuş taşmış.
Dünya genelinde virüsten dolayı eve kapanan insanlar sebebiyle internetin tüm dünyada yavaşladığını okumuştum ne kadar doğru? Sizde durum ne?
Ttnet'ten internet alınmaz. 😱

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı