Çözüldü Virüs taraması sonrası klavye ve mouse çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

the3536

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Kaspersky ile virus taraması yaptım ve 2 dosya buldu. Ardından bilgisayar reset attı ve ardında klavye ve mouse çalışmıyor ama hem klavyenin hem de farenin ışıkları yanıyor, BIOS ayarlarına bir sıkıntı var mı diye bakayım dedim, orada klavye ve mouse çalışıyor. Belediyeden gelen önemli dosyalar var, format atmak da istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet direkt açılıyor Steam ve uygulamasıda var telefonumda nasıl yapacağım biraz daha açar mısın konuyu rıca etsem.

Hocam Play Store'de bulunan Steam Link uygulaması var onu yüklüyorsunuz. Steam açıldığında Steam Link hesabınızı giriyorsunuz. Hatırladığım kadarıyla sonra oynamaya başlayın butonuna tıkladığınızda bilgisayar ile bağlantı kuruyor. Steam arka plana atıp aygıt yöneticisine girip donanımdan klavye ve fareye bakabilirsinz.
Bilgisayarınızda Steam yüklü ve otomatik açılıyor ise telefonuna Steam Link'i yükleyin ve ordan aygıt yöneticisine girmeyi deneyin.

Evet direkt açılıyor Steam ve uygulamasıda var telefonumda nasıl yapacağım biraz daha açar mısın konuyu rıca etsem.

Hocam Play Store'de bulunan Steam Link uygulaması var onu yüklüyorsunuz. Steam açıldığında Steam Link hesabınızı giriyorsunuz. Hatırladığım kadarıyla sonra oynamaya başlayın butonuna tıkladığınızda bilgisayar ile bağlantı kuruyor. Steam arka plana atıp aygıt yöneticisine girip donanımdan klavye ve fareye bakabilirsinz.

Çözüm

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı