Çözüldü Virüs Total'de temiz çıkan dosyada herhangi bir kötü niyetli yazılım var mıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Grazzz

Decapat
Hepinizin bildiği üzere Payday 2 hilelere izin veriyor bende bir hile indirdim ama hilenin içinden herhangi bir .exe uzantılı dosya yoktu virüs Total'den de temiz çıktı bir dosyayı ve bir .dll yi oyun dosyasına attım hile bende çalışmadı daha doğrusu oyun çalışmadı 2 3 saniye çalışıp eşitlendi (arkadaşımda çalıştı o ayrı konu) ama aklıma takıldı antivirüsüm bir sıkıntı çıkarmadı Virüs Total'de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Avast Free'yi kaldırabilir misiniz? Kaldırdıktan sonra Kaspersky Security Cloud Free'yi indirin ve tarama yapınız. Çünkü Avast başarılı bir antivirüs yazılımı değildir.

Dosyayı Kaspersky ile taradığımda bir sorun gözükmüyor.

Test.png
Peki, sağ olun. Dediklenizi dikkate alacağım .
Rica ederim. Önceki gönderide antivirüs ve antimalware yazılımınızı nasıl kullanacağınız konusunda konuların bağlantılarını paylaştım. Konulara göz atmanızda fayda vardır.
Sizin için cevap niteliğinde olan cevabı "En iyi cevap" olarak seçebilirsiniz. Ayrıca cümle içerisinde tüm kelimelerin başındaki harfleri büyük harfle yazmamalısınız. Ceza alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı