Yazılım Virüs ve tehdit koruması yok

Windows Defender iyi değil zaten Kaspersky kullanın hiç uğraşmayın.

Başka bir antivirüs kullanın örneğin Avira Comodo AVG kaspersk olabilitr.

Avira'nın hiçbir programını önermem Kaspersky iyidir BitDefender'de kullanabilir.

Kanka dediğim gibi güncellemeleri denetle ilahi bir güvenlik güncellemesi gelecektir.

Eğer olmazsa ayarlardan uygulamalar a gir Windows güvenliğine gir oradan uygulamayı sıfırla ama ilk dediğim gibi güncellemeleri denetle.
ikiside bir işe yaramadı aga

Nasıl olmadı normal kurulum yapacaksınız. Hayır anlamadınız siz sadece Kaspersky sitesine gidip setup yükleyip kuracaksınız o Defender işlevini yapacak.
benim amacım kardeşim yükleyemediğim şeyleri yükleyebilmek bu da yüklettirmiyor.

Nasıl olmadı normal kurulum yapacaksınız. Hayır anlamadınız siz sadece Kaspersky sitesine gidip setup yükleyip kuracaksınız o Defender işlevini yapacak.
yani virüslü hatası bunda da var

Kaspersky'yi yükledim ama yinede defender onun görevini yapmaya devam ediyor.

Son düzenleme:
Ayarlar>güncelleştirme ve güvenlik>windows güvenliği sekmesinde virüs ve tehdit koruması sekmesi yok direkt gözükmüyor Windows güvenliğini aç'a bastığımda da yok. Birçok çözüm yolu denedim kayıt defterinden tutun diğer her şeye kadar hâlâ virüs ve tehdit koruması ayarlarım gelmedi.

Redirecting

Redirecting

Bu makalelerdeki her şeyi yaptım. Bunun dışında birçok çözüm yolu denedim. Sonuç aynı.
Güvenlik uygulamasının sürümü eski Geri simgesinden anladım Güncelleme ile Geri simgesi değişmişti sizde eski sürüm Güvenlik uygulaması var güncellerseniz düzelir muhtemelen

1684774442661.png

Herhangi bir
Güvenlik uygulamasının sürümü eski Geri simgesinden anladım Güncelleme ile Geri simgesi değişmişti sizde eski sürüm Güvenlik uygulaması var güncellerseniz düzelir muhtemelen

Eki Görüntüle 1789102
herhangi bir güncelleme gözükmüyor ayrıca format attım yine virüs ve tehdit koruması ayarları yok ilk başta gözüktü şuan yok hatta uyarıdan girmeye çalışınca şöyle bir hata verdi

Dosya Ekleri

• kanıt.png
    kanıt.png
    168,1 KB · Görüntüleme: 33
Herhangi bir

herhangi bir güncelleme gözükmüyor ayrıca format attım yine virüs ve tehdit koruması ayarları yok ilk başta gözüktü şuan yok hatta uyarıdan girmeye çalışınca şöyle bir hata verdi
Bir fikrim yok maalesef

Geri
Yukarı