Virüsler 2 faktörlü doğrulamalı bir hesabı çalabilir mi?

Le197

Picopat
Daha fazla  
Normalde birisine şifre versek onay kodu olmadan hesabımıza giremiyorlar. Geçmişte ise bazı YouTuber'ların kanalları hackerların yaptıkları virüsler yüzünden çalındı ve bu hesapların muhtemelen 2 faktörlü doğrulaması vardır sonuçta youtubersın. Şimdi bu hala geçerlimi anlatmak istediğim bir keylogger hesablarımın şifresini elde ettiyse benim 2 faktörlü hesaplarımı çalabilir mi?

Evet çalabilirsiniz trojan oluşturup kullanıcıya attığınız taktirde gelen SMS'leri Mail'leri görebileceğiniz için 2 faktörlü doğrulamalı hesap çalınır.

Telefon olarak iPhone kullanıyorum ve virüs yok. Bu soruyu bilgisayar virüsleri için sordum.
Evet çalabilirsiniz trojan oluşturup kullanıcıya attığınız taktirde gelen SMS'leri Mail'leri görebileceğiniz için 2 faktörlü doğrulamalı hesap çalınır.
Bilgisayara SMS gitmiyor diye biliyorum.

Telefon olarak iPhone kullanıyorum ve virüs yok. Bu soruyu bilgisayar virüsleri için sordum.
Bilgisayardan nasıl çalsınlar mantıklı değil. Telefona virüs bulaşmadıysa 2 adımlı doğrulamayı aşmadan eposta değişebilecek mi? Epostanızla ve telefonunuzla geri alabilmeniz lazım. En kötü steam supporttan yazışarak alabilirsiniz.

Geri
Yukarı