Virüsler silinmiyor

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Norton yükleyemiyorum, bazı programlar açılmıyor bir sürü virüs var ve kaldıramıyorum. Hitman pro ile temizledim fakat yine bulaştı. Norton power ereaser çalışmıyor. İstesem format atıp geçerim hiç uğraşmam fakat 95GB Gta 5'i tekrar yüklemeye üşeniyorum. Combofix'de çalışmıyor malwarebytes ve kaspersky yüklemeyi deneyeceğim. Kaspersky exe de açılmıyor. Malwarebytes arayüzü gelmiyor bayağı format atmam gerekiyor son çare olarak önerisi olan?

1607853321710.png

1607853306780.png

1607853411526.png

Norton yükleyemiyorum, bazı programlar açılmıyor bir sürü virüs var ve kaldıramıyorum. Hitman Pro ile temizledim fakat yine bulaştı. Norton Power ereaser çalışmıyor. İstesem format atıp geçerim hiç uğraşmam fakat 95GB GTA 5'i tekrar yüklemeye üşeniyorum. Combofix'de çalışmıyor Malwarebytes ve Kaspersky yüklemeyi deneyeceğim. Kaspersky exe de açılmıyor. Malwarebytes arayüzü gelmiyor bayağı format atmam gerekiyor son çare olarak önerisi olan?

Eki Görüntüle 778077

Eki Görüntüle 778076

Eki Görüntüle 778078

GTA 5 gibi uygulamalarınızı yedekleyin ve diskleri biçimlendirip temiz kurulum yapın.

O kadar çok AV yüklemeyi denedim ki AV bitti resmen. Mcafee yüklemeyi deneyeceğim, her yüklemeye çalıştığım AV installation failed veriyor.
Güvenli modda Kaspersky yüklemeyi deneyin. Malwarebytes arayüzünün açılmasını biraz bekleyin derim. Olmazsa yapabileceğim bir şey yok.
@24099.
Haklısınız bak bu aklıma gelmemişti. Güvenli moda norton ve malwarebytes yüklemeyi deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı