Virüslü bilgisayarda format USB'si yapılabilir mi?

captainarelin

Hectopat
Daha fazla  
Konuyu anlatayım. İlk attığım formattı ve şöyle bir şey yaptım. Windows 10'dan Linux Mint'e, sonra Linux Mint'ten Windows 10'a geçerek format attım. Windows 10 kurarken nereye kurulacağını falan soruyordu ben de bilmediğimden bir şeyin 0'ı ve bir şeyin 3'ü demiştim. Ne olduklarını hatırlamıyorum. Sonra kurdum ve Kaspersky yükleyip tarattım bir şey çıkmadı. CPU kullanımına bakmak için Görev Yöneticisi'ni açtım ve 60-70 civarından maksimum 1-2 saniyede 1-10 arasına düşüyordu açınca. Olayı anlamadım ve bir şeyi yanlış yapıp yapmadığımı anlamak için burada konu oluşturdum. Virüs gitmiş midir?

Bir de bilgisayar biraz yavaştı ama nedeni başka da olabilir. Şu an korsan bir şey yok içinde ama eski Windows korsandı ve ben korsan Windows ve virüslerden kurtulmak için önce Linux Mint sonra orijinal Windows 10'u anlattığım şekilde kurdum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biçimlendir demiş miydiniz?
Sanırım evet. Video anlatımları yararlandım. Belki onları atarsam yardımcı olur. Ne yaptığımı bende tam hatırlamıyorum.

"
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
" ve "
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
" linklerindeki videoları izledim.

Sanırım evet. Video anlatımları yararlandım. Belki onları atarsam yardımcı olur. Ne yaptığımı bende tam hatırlamıyorum.

"
" ve "
" linklerindeki videoları izledim.
Videoları izleme fırsatım yok şu anda ancak biçimlendir dediyseniz ve format atarken setup dosyasına virüs bulaşmadığından eminseniz kalma ihtimali %0.1.

Yeni konular

Geri
Yukarı