Virüslü dosya indirip açtıktan sonra bilgisayar kapandı

ymk1453.k

Femtopat
Daha fazla  
Açtım ve oturumunuz kapatılıyor dedi.
Otomatik olarak kapandı PC'yi açtım tekrardan.
Kaspersky ile taradım dosyayı da sildim.
Kaspersky'da bir şey çıkmadı, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İsterseniz deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ilk olarak böyle virüsleri VirtualBox üzerinden denemenizi şiddetle tavsiye ederim. İkinci olarak ise bunu yapmanızdaki amaç nedir yani sizi bilgisayarınıza virüs açmayı yönelten şey nedir? Üçünci olarak ise virüs gizli virüs olabilir.

Hocam ilk olarak böyle virüsleri VirtualBox üzerinden denemenizi şiddetle tavsiye ederim. İkinci olarak ise bunu yapmanızdaki amaç nedir yani sizi bilgisayarınıza virüs açmayı yönelten şey nedir? Üçünci olarak ise virüs gizli virüs olabilir.

Valorant hile linki attım arkadaşım cahillik ya VirusTotal falan hiç bakmadım bile bam diye atladım açtım dosyayı oturumu kapattı devamı anlattığım gibi.

İsterseniz deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ olun.

Hocam g

Gizli ise hangi adımları uygulayabiliriz.
Ne önerirsiniz?

Valorant hile linki attım arkadaşım cahillik ya VirusTotal falan hiç bakmadım bile bam diye atladım açtım dosyayı oturumu kapattı devamı anlattığım gibi.

Sağ olun.

Hocam g

Gizli ise hangi adımları uygulayabiliriz.
Ne önerirsiniz?
Hocam gizli ise önerebileceğim pek birşey yok, bu konulara çok hakim değilim. Fakat sağlam bir Antivirüs Programı indirip bilgisayarı iyice taradıktan sonra çıkan sonuçlara bakın. Eğer Sorun Bulunmadı derse ya sorun yoktur ya da Gizli Virüstür (Gizli Virüs olma ihtimali çok değildir.) Eğer ki Gizli Virüs olduğundan şüpheleniyorsanız, Görev yöneticisine göz gezdirin.

Hocam gizli ise önerebileceğim pek bir şey yok, bu konulara çok hakim değilim. Fakat sağlam bir antivirüs programı indirip bilgisayarı iyice taradıktan sonra çıkan sonuçlara bakın. Eğer sorun bulunmadı derse ya sorun yoktur ya da gizli virüstür (gizli virüs olma ihtimali çok değildir.) Eğer ki gizli virüs olduğundan şüpheleniyorsanız, görev yöneticisine göz gezdirin.

Peki gizli virüs için bilgilendirici bir yazı öneriniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı