Virüslü dosya yönetici olarak çalıştırıldıktan sonra ne yapmalı?

Unemqloyed

Femtopat
Daha fazla  

Bu linkteki dosyayı yönetici olarak çalıştırdım. Sebebi çok uzun yüksek ihtimal dolandırıldım. Ne yapmalıyım? Bilen biri varsa yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu linkteki dosyayı yönetici olarak çalıştırdım. Sebebi çok uzun yüksek ihtimal dolandırıldım. Ne yapmalıyım? Bilen biri varsa yardım edebilir mi?

Hemen şunu kur.

Hesapların henüz çalınmadıysa şifrelerini ve mail adreslerini başka bir cihazdan değiştir, dosyalarını yedekle, düzgün bir AV indir virüsü sil ya da format at sana kalmış. Açık oturumları tüm cihazlardan da kapat.

Yaptimda biraz geç kaldım sanırım

Hocam şöyle o kadar da önemli hesap yok sadece çok önemli mailler var telefon numarasına bağlı şu an ne yapmam gerekiyor.

Google hesabında 2FA aç ve şifreni yenile.

Hesapların henüz çalınmadıysa şifrelerini ve mail adreslerini başka bir cihazdan değiştir, dosyalarını yedekle, düzgün bir AV indir virüsü sil ya da format at sana kalmış.
siz söyleyince az önce farkettim discord hesabımdan farklı sunuculara nitro basılmış
hiçbir hesabımda şifre değiştirilmemiş ama ve hesaplarımda giriş hareketleri yok yani

Siz söyleyince az önce fark ettim Discord hesabımdan farklı sunuculara Nitro basılmış
Hiçbir hesabımda şifre değiştirilmemiş ama ve hesaplarımda giriş hareketleri yok yani

Defender ne yapıyordu bu sırada? Kapalı mıydı? 2FA aç ve şifrelerini tazele.

Geri
Yukarı