Virüslü dosya yönetici olarak çalıştırıldıktan sonra ne yapmalı?

Hocam o işi başka cihazdan yapması lazım, adamın bilgisayarında virüs var tam tarama yapana kadar ki sistemini bilmiyorum; ama benim 6700XT'li sistemde bile 2 saate yakın sürüyor. Yani demem o ki tam tarama yapana kadar tüm hesapları uçacak zaten.

Tam tarama yaptım dedi.

Hızlı bir şekilde yapmalıyız.

2FA aç hiçbir cacık yapamaz

Hocam ben size benim hesapların mantığını açıklayayım
Ana mailim var bir tane o mail telefon numarama bağlı ondan sonra o mailime bağlı 10 tane mail hesabı daha var ve geriye kalan tüm hesaplarım o ana maile bağlı olan maillere bağlı kısaca tek bir mail ile diğerlerine ulaşabilirim bir şekilde ama ben hesaba ulaşmadan hesapta bir şeyler yapmasından korkuyorum tanıdıklarıma mesaj atma vesaire

Hocam ben size benim hesapların mantığını açıklayayım
Ana mailim var bir tane o mail telefon numarama bağlı ondan sonra o mailime bağlı 10 tane mail hesabı daha var ve geriye kalan tüm hesaplarım o ana maile bağlı olan maillere bağlı kısaca tek bir mail ile diğerlerine ulaşabilirim bir şekilde ama ben hesaba ulaşmadan hesapta bir şeyler yapmasından korkuyorum tanıdıklarıma mesaj atma vesaire

Eğer PC de hepsinin şifresi vs varsa siz yandınız. Hepsini tek tek yenileyip 2FA açmalısınız.

Geri
Yukarı