Virüssüz RAM indirmek için güvenilir site

RAM indirmek için gerekli olanlar:
Annenin kredi kartının önündeki kadın ismi, kadın isminin üstündeki numaralar, kartın son kullanma tarihi ve kartın arkasındaki gizli RAM kodu(!!!).
Bunları buraya yazarsan sen de bedava RAM indirebilirsin(!!!!!!!!).
Konu mizah ve eğlence kategorisinde zaten, bilmeyenler olabilir bunun için anlatıyorum. Parantez içinde ünlem, yazılan yazının ciddi olmadığını, yani eğlencesine yazıldığını temsil eder. Umarım kimse üstte yazdığım yazıyı ciddiye almaz.

Benim attığım müziklere güzel diyen sendin. Bir de bunun konuyla ne alakası var?

İlk attığın iyiydi ama artık bozdun komik olmayabiliyor
Mesela biri attığın müziği beğenmiyor ve sen direkt sanane falan demeye basliyorsun bu durum sıkmaya başladı artık herkes yaptığın mizahı beğenecek diye bir şey yok.

Mesela biri attığın müziği beğenmiyor ve sen direkt sanane falan demeye basliyorsun bu durum sıkmaya başladı artık herkes yaptığın mizahı beğenecek diye

Mesela biri attığın müziği beğenmiyor ve sen direkt sanane falan demeye basliyorsun bu durum sıkmaya başladı artık herkes yaptığın mizahı beğenecek diye bir şey yok.
Ben sevmeyene sana ne demedim ki? Niye böyle bir konu açıyorsun diyenlere "sana ne diyorum" şimdi ne alaka allah aşkına?

Geri
Yukarı