VirüsTotal sonuçları nasıl?

Sıkıntı yok 5 taneden fazla olmadığnda sıkıntı olamz.

5'te durduran şey ne oldu hocam? Neden 6 veya 7 değil? 6 olunca kesin virüslü mü oluyor?

Siz bu bilgi birikimi ile ESET veya Kaspersky'da kesinlikle çalışabilirsiniz ben inanıyorum.

Bunun yerine "kaliteli antivirüs markalarından uyarı yemediği sürece sıkıntı olmaz." demelisin.

Kaliteli antivirüsler her virüsü tespit edecek diye bir kaide yok. Onlarda zaman zaman tespit edemiyor.

Kaliteli antivirüsler her virüsü tespit edecek diye bir kaide yok. Onlarda zaman zaman tespit edemiyor.
Ben bu konuyu biliyorum zaten. Şifrelenmiş virüslerde öyle. Ben sadece arkadaşın yazdığı "5" sınırına cevap verdim. Onun yerine bunu demen daha uygun olurdu diye belirttim. Dikkatli okumalısın ;)

Azı çoğu geçtim dosya fud ise hiçbir şekilde tespit edilmez. Bu duruma sizin iddianız'da çürüyor.
Yanlış anlama ama direkt olarak iddia çürütmek yerine konu sahibi arkadaşımıza mı yardımcı olsan? Bizden daha iyi bilirsin falan o ayrı mesele. İddia çürütmek yerine konu sahibine "Dosya fud ise tespit edemez. Virüsün azı çoğu olmaz." demelisin.

Kaspersky ile tarama yaptım hiçbir sorun cıkmadı hocam.
O zaman pek sorun olacağını sanmam

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı