Virusdedection.dll nedir?

Makaleler
3
Bir Spider-Man oyunu vardı, Steam'de satılmadığı için internetten indirmeye karar verdim. Ve güvenilir bir siteden indirdim.

Kurdum, klasörün içinde virusdedection.dll diye bir şey vardı oyunu, dosyalarını vs. direkt sildim. Virüs var mıdır içinde?

Ayrıca Win32.Agent diye bir şeye erişmiş PowerISO. Öyle diyor ESET. AV'yi hiç kapamadım, tam tarama yaptırıyorum.

Niye siliyorsun? A-V ile DLL dosyasını taratman gerekirdi. Dosyayı geri dönüşüm kutusundan silmediysen geri getir.

Olup olmadığını dosya adına göre bilemeyiz. Ama testlere göre ESET, false positive miktarı az olan bir antivirüs. Doğru olma ihtimali var ama kesin diyemeyiz tabii ki. Win32.Agent dediğiniz şey eriştiği şey değil, tespit ettiği zararlının tanımı. ESET'in kendi menüsünden karantinaya alabilir ve silebilirsiniz.

Olup olmadığını dosya adına göre bilemeyiz. Ama testlere göre ESET, false positive miktarı az olan bir antivirüs. Doğru olma ihtimali var ama kesin diyemeyiz tabii ki. Win32.Agent dediğiniz şey eriştiği şey değil, tespit ettiği zararlının tanımı. ESET'in kendi menüsünden karantinaya alabilir ve silebilirsiniz.
Kendisi direkt kaldırdı zaten o Agent şeyini.

Geri
Yukarı