VirusTotal sonucu güvenli midir?

korneyaa

Decapat
Daha fazla  
VirusTotal'e attığım bir .exe dosyasının da webroot adlı bir yazılım tespit etti. İnternetten baktığımda antivirüs programı olduğunu öğrendim fakat forum yazısı vesaire bulamadım. Kısaca bu dosya zararlı mıdır? Açmalı mıyım?

Dosya Ekleri

• Ekran A31321lıntısı.PNG
    Ekran A31321lıntısı.PNG
    130,9 KB · Görüntüleme: 69
Webroot adlı bir yazılım tespit etti.

Dostum VirusTotal'in mantığını anlamamışsın. Webroot antivirüsün adı. VirusTotal'e attığın dosya 72 farklı antivirüse taratılıyor. Yani attığın dosyayı 71 tane antivirüs güvenli bulurken Webroot isimli antivirüs şüpheli bulmuş. Endişe etmene gerek yok.

VirusTotal'e attığım bir .exe dosyasının da webroot adlı bir yazılım tespit etti. İnternetten baktığımda antivirüs programı olduğunu öğrendim fakat forum yazısı vesaire bulamadım. Kısaca bu dosya zararlı mıdır? Açmalı mıyım?

Kaspersky yükleyip tarama yapın en iyi o şekilde sonuç alırsınız.

Korsan oyun değil mi değilse özür diliyorum.

Kaspersky yükleyip tarama yapın en iyi o şekilde sonuç alırsınız.

Korsan oyun değil mi değilse özür diliyorum.

Korsan oyun olmasa bile korsan olduğu belli bir şey. Setup exe diyor çünkü. Ve ayrıca bulunan şeyde repack yazıyor. Yani korsan olduğu belli bir şey. Ama güvenilir.

Korsan oyun olmasa bile korsan olduğu belli bir şey. Setup exe diyor çünkü. Ve ayrıca bulunan şeyde repack yazıyor. Yani korsan olduğu belli bir şey. Ama güvenilir.

Hocam DC kullanıyor musunuz MC hakkında bazı modlama sorularım olacakta.

Oyun arkadaşı arıyorsanız DC gibi iletişim bilgileri bırakmak serbest sadece. Minecraft modlama hakkında konu açarsanız yardımcı olabilirim.

Sağlık olsun hocam veinminer modunu kuramamıştım onu soracaktım.😕🙁

Yeni konular

Geri
Yukarı