VirusTotal VBA32 dosya virüslü olabilir mi?

WinterWolf

Centipat
Dosya indiriyordum merak edip VirusTotal'dan arattım indirdiğimde dosyayı ve VBA 32 trojan. Dnopper buldu ve güvenemedim tam olarak sizlere danışmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adı soyu belli olmayan bir antivirüs'ün sonuçlarının false-positive olduğunu bilmiyorsan mesaj yazıp çözüm kasmaya çalışma. Dosyada bir sıkıntı yok, virüssüz.

Adı belli olmayan diyorsun ancak VirusTotal en popüler şirketlerden biri ve indirip kurdun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Adı soyu belli olmayan bir antivirüs'ün sonuçlarının false-positive olduğunu bilmiyorsan mesaj yazıp çözüm kasmaya çalışma. Dosyada bir sıkıntı yok, virüssüz.
Hocam ben söyleyecektim ama kavgadan sıkıldım kime ne söylesek olmuyor örnek crack kullanıyor bir arkadaş AV ile taratmasını istiyoruz taratmamak için direniyor aynı mesele.

Adı belli olmayan diyorsun ancak VirusTotal en popüler şirketlerden biri ve indirip kurdun mu?
VirusTotal'i nasıl indirip kuracağımı anlatırsanız çok sevinirim, ben bilmiyorum zira.

Taramayı VirusTotal yapmıyor, listede yazan AV motorları yapıyor. VirusTotal bunlara aracı.
VBA32 isimli sağlayıcıyı ne kadar süre denediniz? Bu kadar emin yorum yaptığınıza ve onca AV yazılımının bulamadığını bulduğuna göre muazzam bir ürün olmalı.

VirusTotal'i nasıl indirip kuracağımı anlatırsanız çok sevinirim, ben bilmiyorum zira.

Taramayı VirusTotal yapmıyor, listede yazan AV motorları yapıyor. VirusTotal bunlara aracı.
VBA32 isimli sağlayıcıyı ne kadar süre denediniz? Bu kadar emin yorum yaptığınıza ve onca AV yazılımının bulamadığını bulduğuna göre muazzam bir ürün olmalı.
Şuan VBA32'nin sitesine gireyorum sitesine giremediğim Antivirüse mi? Güveneyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı