VirusTotal'daki dosyanın içeriği nasıl?

suskun_01

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, bu indirdiğim dosya WinRAR olarak indirdim. VirusTotal sitesinde incelettiğimde bir şey göstermedi, hepsini onayladı. Güzel çıktı ama dosyayı açıp incelediğimde sonuç aşağıdaki resim. Şimdi bu dosyanın içeriği tam olarak ne bilen birisi söyleyebilir mi?

Dosya Ekleri

• 1111333.jpg
    1111333.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 92
Son düzenleyen: Moderatör:
RAR içerisinde bu tür şeyler olması normal. Açıkçası sadece tek gördüğüm virüs dosyaları. Onun dışında dosyanın ne olduğunu görmeden ne olduğunu söyleyemem. O kadar müneccimliğim yok.

Çok güzel. Muhteşem. İlk defa bir VirusTotal sonucunun bu kadar iyi olduğunu gördüm.

Dosyayı sakince bir yere koy, sonrada yak.

RAR içerisinde bu tür şeyler olması normal. Açıkçası sadece tek gördüğüm virüs dosyaları. Onun dışında dosyanın ne olduğunu görmeden ne olduğunu söyleyemem. O kadar müneccimliğim yok.
Çok önemli mi bu dosya senin için, ben olsam bu dosyanın yanından geçmem :D
Zararlı yazılım açmanızı önermem.
Çok güzel. Muhteşem. İlk defa bir VirusTotal sonucunun bu kadar iyi olduğunu gördüm.

Dosyayı sakince bir yere koy, sonrada yak.
Korsan yazılım gibi duruyor açmayın.
Gayet güvenli görünüyor (!)
Arkadaşıma attığım Steam linkini phishing olarak gösteriyor site. :D
Hocam çok çok büyük ihtimal virüs.
arkadaşlar indirdiğim bu winrar bir programın crack dosyası trainer.crack v.s gibi ürünleri bilgisayar güvenlikleri virüs olarak görmekte o yüzden sormuştum acaba böyle bir risk varmıdır yoksa direk yazılanlar bunun bir trojan,soğulcan v.s.. gibi zararlı bir yazılım olup olmadığının bir göstergesimidir merak ettiğim bu sadece

Geri
Yukarı