VirusTotal'de 1 tane sonuç malicious çıktı

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Bir şey indirecektim ve tarattım. CMC Threat Intelligence diye bir av uyarı verdi hayatımda hiç böyle bir av duymadım. Kalanları ter temiz çıktı. Dosyada bir şey olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne olduğu bende kalsın. İndirmeli miyim sizce?
Dostum utanılacak bir şey cidden yok. Bilgisayarında çok hoş olmayan videolar oynatan bir malware yemekten iyidir diye düşünüyorum.

Bir şey olacağını sanmıyorum ancak olur da ciddi ciddi birisi sapık gibi tüm antimalware programlarını bypass eden bir malware yazmış ise üzülebilirsin. (Zamanında doenerium discord grabber vardı, tüm antimalware programlarından undetected oluyordu.)

Dostum utanılacak bir şey cidden yok. Bilgisayarında çok hoş olmayan videolar oynatan bir malware yemekten iyidir diye düşünüyorum.

Bir şey olacağını sanmıyorum ancak olur da ciddi ciddi birisi sapık gibi tüm antimalware programlarını bypass eden bir malware yazmış ise üzülebilirsin. (Zamanında doenerium Discord grabber vardı, tüm antimalware programlarından undetected oluyordu.)

Hocam utanmaktan değil. İndirmek istediğim şey bir korsan yazılım Reddit'te buldum. Korsana teşvikten uyarı falan yerim.

Geri
Yukarı