VirusTotal'in tespit ettiği dosyalar zararlı mı?

• Konuyu başlatan hix7
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 275

hix7

Centipat
1674756914375.png
Resimde ki şeyler zararlı virüsler mi?

Eki Görüntüle 1646441Resimde ki şeyler zararlı virüsler mi?
Oyunlarda hile mi yapmaya çalışıyorsunuz veya hileler için kullanılabilecek bir program bu. Virüs büyük ihtimalle ancak AV'ler oyun hilesi olduğu için de diyor olabilir link paylaşmanız daha iyi olur. Ancak atmayacaksanız uzaktan baktığımda virüs diyebilirim.

Şifa hocam şifaaaa. Şaka bir yana upload ettiğiniz veya tarattığınız şey antivirüsler tarafından kırmızı alana alınmış. Tehlikeli olabilir.

Oyunlarda hile mi yapmaya çalışıyorsunuz veya hileler için kullanılabilecek bir program bu. Virüs büyük ihtimalle ancak AV'ler oyun hilesi olduğu için de diyor olabilir link paylaşmanız daha iyi olur. Ancak atmayacaksanız uzaktan baktığımda virüs diyebilirim.
Cs 1.6'da strafe cfg'si. Ne linki paylaşmalıyım anlamadım.

Muhtemelen tehlikeli, bir değil bir çok dosya bu şekilde olduğu için kurmamanızı tavsiye ederim.

Cs 1.6'da strafe cfg'si. Ne linki paylaşmalıyım anlamadım.
Strafe CFG'si? CFG'nin içinde ki kodlara bakabiliyorsunuz bakın riskli bir şey görmezseniz veya bir bağlantı kullanabilirsiniz ancak temiz değil gibi ve ESET neden HackTool dediğini anlamadım.
Rar'ı taratmak için indirdim fakat açmadım hiç bir uygulama bilgisayara bir şey olur mu?
Hocam CS 1.6 CFG'leri açılamaz zaten onları oyun klasöründe bir yere atıyordunuz hatırlayamadım ama.

Strafe CFG'si? CFG'nin içinde ki kodlara bakabiliyorsunuz bakın riskli bir şey görmezseniz veya bir bağlantı kullanabilirsiniz ancak temiz değil gibi ve ESET neden hacktool dediğini anlamadım.

Hocam CS 1.6 CFG'leri açılamaz zaten onları oyun klasöründe bir yere atıyordunuz hatırlayamadım ama.

RAR'ın içinde hem CFG dosyası hem de .exe var.

Geri
Yukarı