Viscera Cleanup Detail 0xc00007b Hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MehmetCAN05

Hectopat
Viscera Cleanup Detail adlı oyunu açarken 0xc0007b hatasını alıyorum Microsoft Process Monitor'ü kullandım ancak çözüm alamadım.

Son düzenleme:
Evet eminim rapor dosyasında böyle gözüküyor.
405950

Sorunun %100 korsan kullanımdan dolayı olduğuna emin misiniz? Korsana destek verilmiyor ama sorun korsan kullanımla ilgili değilse destek veriliyor.

Sorunun nedeni tam olarak korsan kullanım olmaması durumunda yardım edilmesi sonucu adam gerekenleri yapınca %90 ihtimal ile oyuna girebilecek zaten. Buda bir nevi korsana destek olmuyor mu? Arkadaş oyunu satın aldıktan sonra sorun neyse destek verilmesi daha mantıklı olmaz mı?

Sorunun nedeni tam olarak korsan kullanım olmaması durumunda yardım edilmesi sonucu adam gerekenleri yapınca %90 ihtimal ile oyuna girebilecek zaten. Buda bir nevi korsana destek olmuyor mu? Arkadaş oyunu satın aldıktan sonra sorun neyse destek verilmesi daha mantıklı olmaz mı?
Tam olarak değil. Orijinal oyun kullanıp aynı sorunu başkası da yaşayabilir. Kesin olarak bunu bilemeyiz. Yani siz hatalı crack yapıp bir sorunla karşılaşırsanız bu korsana destek vermek olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı