Çözüldü Visual C++ 2019 x64 Kurarken "VC_runtimeMinimum_x64.msi" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Syntax#

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Software Developer
İşlemci
Amd ryzen 3600x
Arkadaşlar merhaba,
Genelde oyunlara girerken şu hatayı almaktayım.

1676671193205.png

Normalde cancel dediğimde CS:GO açılıyor fakat bugün yüklediğim Ready or Not Microsoft Visual C++ 2019'u yüklememi istiyor. Bir önceki ekran görüntüsündeki Ok'a basınca aşağıdaki hatayı almaktayım.

1676671281248.png

Forumdaki tüm önerileri gerçekleştirdim. Toplu bir şekilde tüm redisturable Package'leri kurdum fakat bir tek 2019 sürümünde hata almaktayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu tam çözemesem de Ready or Not oyununa giriş yapabildim. Kayıt defterindeki ve Program Cachedeki Visual Studio C++ ile alakalı her şeyi sildim. Bilgisayarı defalarca resetledim ve sorunum çözüldü. Şu an Visual Studio C++'ı kurmak istediğimde kritik hata veriyor ancak oynadığım oyunlar Visual Studio C++'ı gördüğü için problem etmiyorum. Teşekkür ederim herkese.
@VENGEANCE ANGEL

Öncelikle Denetim Masası üzerinden Visual C++ paketlerini 2015'ten itibaren kaldırın. Kaldırma işleminden sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve aşağıdaki paketlerin kurulumunu gerçekleştirin.

Bu paketler Visual C++ 2015-2022 paketlerini yükleyecek.

Bu işlem bittiken sonra DirectX paketini indirip kurun ve aynı şekilde sisteminizi yeniden başlattıktan sonra tekrar oyuna girmeye çalışın.

Kurulum esnasında Bing Bar yükleme seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz. Buna ihtiyacınız yok.

Şuradaki linklerden dener misin?

Bir arkadaş aynı konuyu açmıştı ve çözüm önerisinde bulunmuştum. Geri dönüş alamadım maalesef. Bir de siz deneyin bakalım.

Yüklediğiniz görseldeki Package Cache dosyasını bulacaksınız. Bulduktan sonra aşağıdaki işlemi uygulayın.

Bu değeri yedekleyin. Yedekledikten sonra kayıt defterinden silin. Daha sonra Visual C++ kurulumunu yapmaya çalışın.

LastUsedSource anahtarını silecekseniz sadece.

Bir arkadaş aynı konuyu açmıştı ve çözüm önerisinde bulunmuştum. Geri dönüş alamadım maalesef. Bir de siz deneyin bakalım.

Yüklediğiniz görseldeki Package Cache dosyasını bulacaksınız. Bulduktan sonra aşağıdaki işlemi uygulayın.
Teşekkür ederim maalesef ki bir şey değişmedi.

Arkadaşlar merhaba,
Genelde oyunlara girerken şu hatayı almaktayım.

Eki Görüntüle 1673090

Normalde cancel dediğimde CS:GO açılıyor fakat bugün yüklediğim Ready or Not Microsoft Visual C++ 2019'u yüklememi istiyor. Bir önceki ekran görüntüsündeki Ok'a basınca aşağıdaki hatayı almaktayım.

Eki Görüntüle 1673095

Forumdaki tüm önerileri gerçekleştirdim. Toplu bir şekilde tüm redisturable Package'leri kurdum fakat bir tek 2019 sürümünde hata almaktayım.
Buradaki yöntemleri denediniz mi acaba?

Sorunu tam çözemesem de Ready or Not oyununa giriş yapabildim. Kayıt defterindeki ve Program Cachedeki Visual Studio C++ ile alakalı her şeyi sildim. Bilgisayarı defalarca resetledim ve sorunum çözüldü. Şu an Visual Studio C++'ı kurmak istediğimde kritik hata veriyor ancak oynadığım oyunlar Visual Studio C++'ı gördüğü için problem etmiyorum. Teşekkür ederim herkese.

Çözüm

Geri
Yukarı