Çözüldü Visual C++ Runtime Library "Assertion failed" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Senseii58

Centipat
PC'yi bu sabah açınca bu gözüktü her açtığımda tekrardan çıkıyor. Bu tam olarak ne? Ne yapmalıyım gitmesi için?
Microsoft şeyleri olarak bunlar yüklü PC de.

Dosya Ekleri

• 1611218116043.png
    1611218116043.png
    67,7 KB · Görüntüleme: 830
  • 1611218196501.png
    1611218196501.png
    49,9 KB · Görüntüleme: 744
Çözüm
Başlangıçta açılan uygulamalardan Adobe araçlarını kapatın. Sanırım Premiere Pro kullanıyorsunuz. Uygulamanın açılışında sorun yok değil mi?
Başlangıçta açılan uygulamalardan Adobe araçlarını kapatın. Sanırım Premiere Pro kullanıyorsunuz. Uygulamanın açılışında sorun yok değil mi?

Çözüm

After Effects yüklemeye çalıştım crack olarak (ban atmayın lütfen pahalı olduğu için almadan önce denemek istedim) olmadı zaten yüklenmedi, arkada ccxprocess diye bir şey açık kalmış, onu devre dışı bıraktım düzeldi galiba. Teşekkür ederim.

Rica ederim, dediğiniz ccxprocess.exe işlemi zaten Adobe araçlarına (yanılmıyorsam Premiere Pro'ya) işaret ediyor. Yine dediğim yere çıktık yani :)

Bu sorun sistem yeni açıldığında olur genelde, uygulamanın açılışında bir sorun var mı? Yoksa düzeldi diyebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı