Visual Studio 19 mu 22 mi?

Funny_Valentine

Decapat
Yer
dünya
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 22 kullanıyordum normalde arkadaşıma sorduğumda o da 19 kullanıyormuş beraber proje hazırlamak istersen herhangi bir sorun çıkar mı veya hangisi daha iyi performans gösterir?

22'de IntelliCode diye bir şey var. Sen yazarken kalan kısmı tahmin edip sana gösteriyor, iki kere tab yapınca da orayı senin için yazıyor. Bu bazı bilgisayarlarda yavaş çalışabiliyor. Eğer donanımınız kötü değilse veya SSD varsa 2022 sıkıntı çıkartmaz, öbür türlü ise 2019 daha iyi olabilir.

22'de ıntellicode diye bir şey var. Sen yazarken kalan kısmı tahmin edip sana gösteriyor, iki kere Tab yapınca da orayı senin için yazıyor. Bu bazı bilgisayarlarda yavaş çalışabiliyor. Eğer donanımınız kötü değilse veya SSD varsa 2022 sıkıntı çıkartmaz, öbür türlü ise 2019 daha iyi olabilir.

Bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Son sürümü daha iyidir muhtemelen. Performans konusunda bilgisayarınıza bağlı, iyiyse 22, kötüyse 19 daha stabil ve performanslı çalışabilir.

22 bence kat kat daha iyi.
Uyumluluk sorun olmuyor misal okulda 2010 vardı bende son sürüm 19 vardı herhangi bir sorun yaşamıyordum.

Tamamdır hocam 22 daha cazip geldi teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı