Visual Studio 2022 installer hatası

ServerTower

Kilopat
Daha fazla  
Community installer indirdim. Açtıktan sonra aşağıdaki hataları veriyor. İnternet değiştirmem fayda etmiyor. Neden olabilir?

IMG-20230422-WA0002.jpg

IMG-20230422-WA0003.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Visual Studio Installer'ı silin.

Ardından Windows + R tuşuna basıp Çalıştır'a %temp% yazın. Çıkan tüm dosyaları silin.
Ardından tekrar Windows + R yapıp Çalıştır'a bu sefer temp yazın. Ekrana evet hayıt seçeneği gelebilir. Evet deyin ve tüm dosyaları silin.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp alt kısımda paylaştığım komutları sırasıyla girdikten sonra işlemlerin bitmesini bekleyin. Tüm komutların işlemleri bitince sisteminizi yeniden başlatınız.

Kod:
sfc /scannow
DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Ardından tekrar kurun. Kablolu bağlantı ile deneyin mutlaka.

Son düzenleme:
SFC /scannow DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Bunlar ne kodu acaba? Üçünde de "... Seçeneği bu bağlamda tanımıyor." diye hata veriyor.

Windows hizmetlerinden "CNG key isolation" isimli servis kapalıysa önü açık duruma getirip dener misin?
Başlangıç türü olarak elle yazıyor.

Son düzenleme:
Aynı hatayı şuan ben de alıyorum

Hocam benim sorun internet ağından kaynaklıymış. Bulunduğum internetin bazı kısıtlamalarından dolayı yüklemeyi yapamamış .Şuan kurulu. Sende interneti değiştirip veya VPN kullanıp yüklemeyi bir daha dene istersen.

Geri
Yukarı