Visual Studio 2017 Nasıl Kurulmalı?

Gvidia Nforce

Hectopat
Merhaba, C# ile grafik tabanlı oyun tasarlamak istiyorum. Kodlamaya yeni başlayacağım ve hangilerini seçmem gerek, anlayamadım. İnternette araştırdım fakat kesin cevap bulamadım. Şimdiden teşekkürler.
1.png
2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, C# ile grafik tabanlı oyun tasarlamak istiyorum. Kodlamaya yeni başlayacağım ve hangilerini seçmem gerek, anlayamadım. İnternette araştırdım fakat kesin cevap bulamadım. Şimdiden teşekkürler.
Eki Görüntüle 330310Eki Görüntüle 330311
.Net Masaüstü geliştirme seçeneğini işaretleyin.
Eğer ki Unity kullanacaksanız ve bilgisayarınızda kurulu değilse Unity ile oyun geliştirme seçeneğini işaretleyin.
Eğer ki kuruluysa o seçeneği işaretlemeniz zorunlu değil.
Eki Görüntüle 330310Eki Görüntüle 330311
Eğer ki Unity kullanacaksanız ve bilgisayarınızda kurulu değilse Unity ile oyun geliştirme seçeneğini işaretleyin.

Çözüm
Peki başka birşey işaretlemem gerekmez mi veya sonradan değiştirmek istersem başka şeyleri ekleyip kaldırabilir miyim? Son olarak Evrensel Windows Platformu geliştirme işaretleyin diye söylüyorlardı okuduğum diğer yazılarda, söylediklerinizin yanına eklemeli miyim? Yorumunuz için teşekkürler.

Peki başka birşey işaretlemem gerekmez mi veya sonradan değiştirmek istersem başka şeyleri ekleyip kaldırabilir miyim? Son olarak Evrensel Windows Platformu geliştirme işaretleyin diye söylüyorlardı okuduğum diğer yazılarda, söylediklerinizin yanına eklemeli miyim? Yorumunuz için teşekkürler.
Evrensel Windows Platformu Seçeneği Windows Mağazası için uygulama geliştirecekseniz öneririm.
Onun dışında daha sonra ekleyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı