Visual Studio 2017 .VSIX Yükleyicisi "Yüklü Ürünlerden Herhangi Birinde Yüklenebilir Değil" Hatası

Varyemez

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Lise Öğrencisi
foto.PNG

Unity3d oyun moturunu Visual Studio 2017 ile kullanabilmek için "Debugger for Unity" eklentisini indirdim. Fakat kurulum esnasında böyle bir hata veriyor :(

Ayrıca her indirdiğim .VSIX dosyasında aynı hata mevcut acaba sebebi nedir? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Unity i VS ile kullanmak için illaki debug indirmek zorunda değilsiniz. Edit > preference > external tools > script editor > vs 201X

@Predator Titan
Evet, zaten şuan öyle kullanıyorum :) Ancak yüklemek istediğim birkaç eklenti daha var (Unity3d intellisense gibi), ancak yüklerken onlarda böyle hatalar veriyor.
Onları da yükleyebilmek için sormuştum.

Bu sorunun çözümü var mıdır :/

Konu hakkında bilgim eksik, kısa zamanda size geri dönus yapacagım.
Çözüm için diğer insanlar; Visual Studio Build Tools 2017 'u program kaldır üzerinden kaldırıp bilgisayara restart atmanızı önermiş. Akabin de tekrar VSIX kurulumu yapmayı deneyin.
--Güncelleme---
Bir öneri daha buldum, ilk olarak bunu deneyin olmazsa ilk önerdiğim işlemi yapınız...
Buradan Geliştirici komut istemi nin nasıl açılacağını öğrenin, açıkça belirtmektedir(Geliştirici komut istemini yönetici olarak çalıştırın). Geliştirici komut istemini açtıktan sonra ise
Kod:
VSIXInstaller.exe vsixDosyasınınKonumu

Örnek: VSIXInstaller.exe "C:\DebuggerForUnity SDK.vsix"
Buradan(Geliştirici Komut Sistemine nasıl gireceğinizi görmeniz için):Visual Studio için geliştirici komut istemi

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı