Çözüldü Visual Studio 2022 toolbox ıconları gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Baris17

Decapat
Daha fazla  
Toolbox'ın ikonlarına bakarak seçim yapıyordum şimdi tek tek okumak uzun sürüyor. Toolbox'ı birkaç kere resetledim ama düzelmedi.

1655911445804.png

Çözüm
Toolbox'ın ikonlarına bakarak seçim yapıyordum şimdi tek tek okumak uzun sürüyor. Toolbox'ı birkaç kere resetledim ama düzelmedi.

Eki Görüntüle 1428028
1- Ekran cozunurlugu olcegini %100 yap.
2- Tum TBD dosyalarini sil: (C:\Users\Kullanici Adin\Local Settings\Application Data\Microsoft\Visual Studio\VSVERSIYONUN kismindaki tum TBD dosyalarini sil. Gizli dosyalari gosteri de ac ki hepsi gorunsun)

Eki Görüntüle 1428028
1- Ekran cozunurlugu olcegini %100 yap.
2- Tum TBD dosyalarini sil: (C:\Users\Kullanici Adin\Local Settings\Application Data\Microsoft\Visual Studio\VSVERSIYONUN kismindaki tum TBD dosyalarini sil. Gizli dosyalari gosteri de ac ki hepsi gorunsun)

Çözüm
1- ekran cozunurlugu olcegini %100 yap.
2- tum tbd dosyalarini sil: (C:\Users\Kullanici Adin\Local Settings\Application Data\Microsoft\Visual Studio\VSVERSIYONUN kismindaki tum tbd dosyalarini sil. Gizli dosyalari gosteri de AC ki hepsi gorunsun)

Bu çözüm işe yaradı ancak yol bende şöyleydi:
"C:\Users\Username\AppData\Local\Microsoft\VisualStudio\VersionCode"

Yardımınız için teşekkürler iyi akşamlar.

Geri
Yukarı