Visual Studio Code DC botu açılmıyor

Tokeni silerseniz çalışmaz. Yanıt vermemesinin sebebi node . yazmanızdı. Tokeni tekrar girerek bu sefer node discord.js yazın.

Düzenleme: Dosya adı index.js, ama discord.js olarak tanıtmışsınız. İkisinden birisini yapın. Dosya adını discord.js yaparak yapın ya da en yukarıdaki kod satırında index.js olarak tanıtıp node index.js yapın.
Nerede discord.js olarak tanımlamış göremiyorum ben?

Nerede discord.js olarak tanımlamış göremiyorum ben?
Ekran görüntüsüne bakın.
1618069228818.png

Emin misiniz? Ben de node.js kullandım, öyle yapılmıyordu.
Hem bilgili gibi görünüyor, hem de akıl vermeye çalışıyorsunuz. O Satır discord.js modülünü belirtmiş. index.js dosyasında hiç bir dosya belirtmemiş arkadaş.
Emin misiniz? Ben de node.js kullandım, öyle yapılmıyordu.
Hem bilgili gibi görünüyor, hem de akıl vermeye çalışıyorsunuz. O Satır discord.js modülünü belirtmiş. index.js dosyasında hiç bir dosya belirtmemiş arkadaş.

Bu agresifliğinizi bırakın. Bilgili gibi görünmeye çalışıyormuşum. 2 yıldır programlamayla ilgileniyorum. Kafam karışabilir. Arkadaş token bile girmemiş. Acaba modül kurdunuz mu diye soruyor musunuz?

Tokeni silerseniz çalışmaz. Yanıt vermemesinin sebebi node . yazmanızdı. Tokeni tekrar girerek bu sefer node discord.js yazın.

Düzenleme: Dosya adı index.js, ama discord.js olarak tanıtmışsınız. İkisinden birisini yapın. Dosya adını discord.js yaparak yapın ya da en yukarıdaki kod satırında index.js olarak tanıtıp node index.js
Ekran Alıntısı.PNG
yapın.
main kısmında yazanla aynı şey yazılma demiştim sanırım o yüzden yanlış oldu
adamın yaptığında çalışıyor ben yaptığımda çalışmıyor komik msalşcml

Bu agresifliğinizi bırakın. Bilgili gibi görünmeye çalışıyormuşum. 2 yıldır programlamayla ilgileniyorum. Kafam karışabilir. Arkadaş token bile girmemiş. Acaba modül kurdunuz mu diye soruyor musunuz?
Sıkıntı yok bende 1.5 Senedir ilgileniyorum. Arkadaş diyor ki: Normalde token vardı, gözükmemesi için kaldırdım. 2 Yıl Programlama bilmeniz sizi Profesyonel yapmaz.

Geri
Yukarı