Visual Studio Code'da olan komutlar Glitch'te çalışır mı?

Alpscape

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-12450H
16GB 3200MHZ Ram
GTX1650
Excalibur G770
Bir Discord botum var, bu botu Visual Studio Code ile yazdım. Şimdi Glitch'e taşımak istiyorum. Visual'daki kodları Glitch'e aynı şekilde yazsam çalışır mı yoksa bir sorun çıkartır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir Discord botum var, bu botu Visual Studio code ile yazdım. Şimdi Glitch'e taşımak istiyorum. Visual'daki kodları Glitch'e aynı şekilde yazsam çalışır mı yoksa bir sorun çıkartır mı?

Hocam her şeyi Glitch'e göre uyarladıktan sonra dosyayı GitHub'a yükleyin oradanda Glitch'e aktarın. Ben öyle yapıyordum.

Evet, sadece "package. Json" dosyasını Glitch'e göre uyarlaman lazım. En basiti modüllerin ismini alıp yeni "package. Json" dosyası aç ye yükle.

Glitch te hazır bir altyapı almıştım onda var package. Json. Onu hiç ellemiyorum diğer dosyaları aynı şekilde kopyalıyorum.
Hocam her şeyi Glitch'e göre uyarladıktan sonra dosyayı GitHub'a yükleyin oradanda Glitch'e aktarın. Ben öyle yapıyordum.

Hocam ben direk Visual'dan index js i aldım bot js e kopyaladım ama hata veriyor nedir acaba?

Son düzenleme:
Hocam ben direk Visual'dan index js i aldım bot js e kopyaladım ama hata veriyor nedir acaba?
Hatayıyaz, büyük ihtimalle fields.flac. Rehberdeki node sürümü yükseltmeye bakabilirsin :) .

Geri
Yukarı