Visual Studio Code'da yazılan kodlar Unity'de gözükmüyor

Biraz daha açabilir misiniz? Visual Studio Code'da CTRL + S yapıp deneyin. Tam olarak hatanızın ne olduğunu anlamadığım için pek çözüm üretemedim.

Unity'de nasıl olduğunu bilmiyorum ancak Unreal Engine'de kodlar IDE'de yazıldıktan sonra "Live Coding" işlemi ile compile edilir ve hata yoksa projeye eklenir. Aynı işlevi gören farklı isimde bir metod Unity'de mevcut olmalı.

Onu yapıyorum ama olmuyor eşleştirme sunumu yapamadım diye düşünüyorum ama yaptım siz nasıl yapıldığını biliyormusunuz (eşleştirme) bidaha deniyim

Unity'de nasıl olduğunu bilmiyorum ancak Unreal Engine'de kodlar IDE'de yazıldıktan sonra "Live Coding" işlemi ile compile edilir ve hata yoksa projeye eklenir. Aynı işlevi gören farklı isimde bir metod Unity'de mevcut olmalı.
Bilmiyorum ki ne zamandır ugrasiyorum

Biraz daha açabilir misiniz? Visual Studio Code'da CTRL + s yapıp deneyin. Tam olarak hatanızın ne olduğunu anlamadığım için pek çözüm üretemed.
Onu biliyorum eşleştirme sini yaapmadim galiba

Onu yapıyorum ama olmuyor eşleştirme sunumu yapamadım diye düşünüyorum ama yaptım siz nasıl yapıldığını biliyormusunuz (eşleştirme) bidaha deniyim

Bilmiyorum ki ne zamandır ugrasiyorum

Onu biliyorum eşleştirme sini yaapmadim galiba
Eşleştirme derken halen anlamadım.

Edit > Preferences > External Tools'tan Visual Studio Code'i seçin.

Eğer varsa projenizdeki Visual Studio ile ilgili tüm eklentileri kaldırın.

Geri
Yukarı