Visual Studio desing nasıl değiştirilir?

Selami KESKİN

Centipat
Daha fazla  
Merhaba benim halihazırda bir projem var ve bu projede kayıtlı olan textboxlar veya desing öğelerinin birçoğunu değiştirmem gerekiyor ama yazılım kısmında sorunlar çıkıyor. Örnek olarak bir textbox modu indirmiştim fakat bunu normal textbox ile değiştirmem gerekiyor değiştirince, de hata alıyorum.

resim_2024-04-19_163920402.png

Ne hatası aldığını yazarsan daha iyi yardımcı olurlar.

Görselde gördüğünüz textboxlar kullanılıyor ama ben o textboxları değiştirmek istiryorum yenisiyle değiştirincede isimler uymadığı için isimleri değiştiriyorum falan bu da çok uzun ve zahmetli ayrıca çok yeni olduğum için nerede ne hata alınca ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bu olayın daha basit bir yolu var mıdır acaba.

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-19_210530603.png
    resim_2024-04-19_210530603.png
    42,7 KB · Görüntüleme: 17
Merhaba benim halihazırda bir projem var ve bu projede kayıtlı olan textboxlar veya desing öğelerinin birçoğunu değiştirmem gerekiyor ama yazılım kısmında sorunlar çıkıyor. Örnek olarak bir textbox modu indirmiştim fakat bunu normal textbox ile değiştirmem gerekiyor değiştirince, de hata alıyorum.

Eki Görüntüle 2172728
Hatanın sebebi "Form1.cs" dosyasında textbox1_TextChanged() fonksiyonu olmamasıdır.

Geri
Yukarı