Visual Studio İle Windows'da Kullanıcı Hesabı Açan Bir Program Yapmak

Exinie

Kilopat
Bir program yapmam lazım, programda yazı kutuları olacak o kutulara oluşturmak istediğim kullanıcının adını ve şifresini gireceğim ve Windows'da yeni bir yönetici haklarına sahip kullanıcı hesabı oluşacak.

Gözümde imkansız gibi duruyor ama buraya bir konu açmak istedim. Şimdiden teşekkürler. :)

Çok teşekkürler hemen deneyeceğim. Fakat şunu anlamadım iki tane bağlantı atmışsınız bunları nasıl kullanacağım?
@detista
Üstteki link textbox kullanımını anlatıyor. Esas soru olan Windows üzerinde kullanıcı hesabı oluşturma alttaki linkte. Siz textbox kullanacağım dediğiniz için diğer linki atmış.

Üstteki link textbox kullanımını anlatıyor. Esas soru olan Windows üzerinde kullanıcı hesabı oluşturma alttaki linkte. Siz textbox kullanacağım dediğiniz için diğer linki atmış.

Bende diyorum iki rehberi de uygulamam mı gerekiyor kafam karıştı, teşekkürler. :)
:(

1584911831689.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı